דברים שאותי משמחיםתוכן חיובי

לאוטו שלנו יש פנצ'ר בגלגל…

בוקר רגיל, לחוץ. יש היום פגישה גדולה בעשר. או ישיבת מורים. או קורס חשוב שאי אפשר לפספס. או תור לרופא. קמתם, צחצחתם שיניים, התלבשתם, הוצאתם לטיול את הכלב, או החתול, או החמוס. הכנתם אוכל למשך היום, ארגנתם את הילדים או את עצמכם בלבד, הכנתם קפה, או תה, או שוקו, או סתם שתיתם מים. יצאתם מהבית, שמתם לב שקריר, חזרתם לבית, לקחתם סוודר. עכשיו אתם ברכב, ואתם כבר ממש על הקשקש. אבל כמובן שדווקא היום, דווקא עכשיו, הרכב בדיוק החליט לא להניע.

זה תרחיש מוכר מאוד. רכב הוא מכונה חשובה ושימושית, וכדרך כל המכונות היא מקרטעת לפעמים. או שיש פנצ'ר, לפעמים הוא לא מניע, או שנגמר השמן. ושחס וחלילה לא יהיה יותר גרוע ומשהו ישתבש באמצע נסיעה. וזה תמיד נראה כאילו זה קורה בזמן הכי לא טוב (למרות שאם נודה באמת, בשביל דברים כאלה אין שום זמן טוב), ולא תמיד אנחנו יודעים בכלל מה לעשות כדי לתקן את הבעיה. זה תסכול גדול וסיוט אמיתי בשביל מי שלא בקיא בדברים האלו.

השבוע אמא שלי עברה בחניה של קניון, וראתה את הדבר הבא:

בררנו קצת. 'ידידים- סיוע בדרכים' הוא ארגון מתנדבים מכל הגוונים וללא שום מטרות רווח, שכל מהותו לעזור לאנשים שנתקעו עם בעיות מכניות כאלו בכבישים או בבית. החלפות גלגלים, חילוץ והנעה מחדש, פתיחת דלתות נעולות ורזרבות של דלק, שמן ומים. הם פועלים 24/6 (לא בשבתות וחגים), מגיעים לכל מקום ומושיטים יד. הארגון חילץ אינספור ילדים שננעלו ברכב, החליף אלפי גלגלים וסייע בשלל מקרים שונים.

אני מוסיפה כאן את המספר לעתות מצוקה (שלא יהיו). אין לי שום קשר לארגון, הם לא יצרו איתי קשר מעולם או אני איתם, אבל מי שגם רוצה להיות חלק  או לתרום למפעל היפהפה הזה- תבוא עליו הברכה.
ידידים סיוע בדרכים – 053-3131310
שתפו לכל מכריכם, ושמרו באנשי הקשר. שבוע טוב ומבורך!

0 0 votes
דירוג הכתבה
תגיות

הדר נעימי

בת 24, סטודנטית לפסיכוביולוגיה. מאמינה שחדשות טובות נחוצות לעולם בדיוק כמו חמצן, או מים, או שוקולד.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close