מדור פרסומיתוכן ממומן, שיתופי פעולה, פרסומות, ספונסרים

עורך דין נדל"ן מומלץ ציון דמרי

אם אתם לפני ביצוע עסקה גדולה של קניית או מכירת נכס נדל"ן, הן אם מדובר על דירה שתגורו בה בעצמכם או דירה עבור מכירה ו/או השקעה - חשוב שתחפשו עורך דין מומלץ, שאלנו את עורך דין ציון דמרי, עו"ד מקרקעין מנוסה, על תפקידו של עו"ד מקרקעין בעסקאות נדל"ן שונות, והנה חלק מהדברים שהוא ענה לנו:

מהו עורך דין מקרקעין?

עורך דין מקרקעין הוא אדם המתמחה בהיבטים המשפטיים של קנייה, מכירה ובעלות על נכס. בישראל, עורך דין מקרקעין הוא מי שיכול לעזור לך בכל היבטי העסקה שלך, החל מהקפדה על ברורות זכויות הבעלות ועד להבנה של אילו הוצאות עשויות לבוא ברכישת דירה. הם גם יכולים לעזור לך לנהל משא ומתן על חוזים ולנהל את כל ההסכמים המשפטיים שצריך להיעשות במהלך התהליך.

עורך דין מקרקעין יכול להיות מאוד מועיל כשאתה קונה או מוכר נכס, שכן הוא יכול לוודא שהכל מפורש בין הצדדים, ואין שום סעיפים קטנים שעליהם אתה עלול לשלם מחיר רב בהמשך החיים. . עו"ד נדל"ן יכול גם יכולים לעזור לך להבין את כל ההסכמים המשפטיים הכרוכים בעסקה שלך, ולוודא שאתה מוגן מכל מלכודות פוטנציאליות. אם אתם חושבים לקנות או למכור נכס בישראל, אז כדאי מאוד ליצור קשר עם עורך דין מקרקעין כדי לראות איך הוא יכול לעזור לכם. אם אתם רוצים לדעת עוד על עו"ד מקרקעין פשוט צרו קשר עם עו"ד ציון דמרי.

מה תפקידו של עורך דין מקרקעין?

עורך דין מקרקעין הוא איש מקצוע המסייע להגן על זכויות הקונים והמוכרים בעסקת נכס. ברוב המקרים, עורך דין מקרקעין יבדוק את החוזה למכירה או רכישה של נכס על מנת לוודא שכל התנאים מחייבים מבחינה משפטית. הם יכולים גם לייצג את הלקוח שלהם בבית המשפט אם יש מחלוקת על הנכס. עורכי דין בתחום הנדל"ן יכולים גם לסייע בניהול משא ומתן על הלוואות ומשכנתאות, כמו גם חוזי שכירות והסכמים אחרים. בנוסף, הם עשויים לספק ייעוץ לגבי השלכות מס של רכישה או מכירה של נכס. ככזה, עורך דין מקרקעין ממלא תפקיד חיוני בשמירה על האינטרסים של שני הצדדים בעסקת נכס.

כמה עולה לשכור את שירותיו של עו"ד מקרקעין מנוסה?

מחיר שכר טרחה של עו"ד מקרקעין הוא נע בטווח של חצי אחוז עד אחוז וחצי מכלל שווי העסקה. הטווח שבין המספרים הללו הוא המקום שבו יש מקום לנסיון של העו"ד שמיתוג ולשם שלו מחד, וגם למורכבות העסקה והתיק שעומד לפניו.

למי כדאי לפנות שאני צריך עו"ד מקרקעין?

ציון דמרי עורך דין מקרקעין מוסמך ומנוסה, בעל ותק של מעל 20 שנים, ניתן לפנות אליו בכל שאלה וייעוץ, המחירים שלו הוגנים והליווי שלו אחראי, באופן שתוכלו להיות עם ראש שקט ובטוח שההסכם שאתם עושים הוא שווה לכם מכל הבחינות ולא יהיו שום הפתעות לא צפויות בהמשך הדרך מבחינה משפטית על הנכס או ביחס לחוזה עצמו מול הקבלן או הצד השני.

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x