תוכן ממומן, שיתופי פעולה, פרסומות, ספונסרים

דייסת שיבולת שועל – כחלק אינטגרלי של משטר תזונה בריאה


לא כולם אוהבים דייסות. יש בהן מרקם מוזר וחלקלק, שחלק מהאנשים מוצאים בו כדוחה למדי. ניתן לומר בוודאות, כי העולם מחולק לשני סוגי בני אדם – כאלו שלא סובלים דייסה משיבולת שועל, וכאלה שמתים על דייסת שיבולת שועל. כל אחד מסיבותיו הוא. מה שכולם תמימים דעים בו, שדייסת שיבולת שועל עשויה מדגנים, אשר נחשבים למוצר הכי בריא בכל רחבי העולם. מכינים את דייסת שיבולת השועל מדגנים מלאים, אשר חפים מנוכחות של גלוטן, מה שמהווה מקור פנטסטי לנוגדי חמצון, סיבים, ויטמינים, או לחלופין מינרלים מאוד חיוניים לגוף האדם. על פי המון מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי לשיבולת השוער יש הרבה סגולות בריאותיות, כמו למשל – הפחתה של הסיכונים למחלות לב, השלה של קילוגרמים, או לחלופין רמות יותר נמוכות של סוכר בדם, וכיוצא בזה. על הסגולות הבריאותיות הרבות של דייסת שיבולת השועל, תוכלו לקרוא במאמר שלפניכם.

האם דייסת שיבולת שועל מסייעת בהקלה על תופעת העצירות?

נשאלת השאלה – "האם דייסת שיבולת שועל מסייעת בהקלה על תופעת העצירות"?, ועל כך נענה בריש גלי – בוודאי שכן. כאשר מגיעים לגיל מסוים, לפעמים עשויים לסבול מתופעה של עצירויות, מה שמסב תחושות ממש לא נעימות, כמו גם נפיחות בבטן. יש מי שירחיק לכת, ויבחר ליטול חומרים או תרופות שמשלשלים, על מנת לחוות הקלה בתופעת העצירות הקשה. יש הטוענים לגנותם של המשלשלים, ויש המצדדים בהם. כך או כך, הם בהכרח מתקשרים עם ירידה באיכות החיים, ועם ירידה לא רצונית במשקל הגוף. על פי מנעד רב של מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי הסובין שמצוי בדייסת שיבולת השועל, בעיקר שכבתו החיצונית, מלאה בסיבי דגן, אשר יכולים מאוד לסייע על תרחיש בעייתי כמו עצירות בגילאים מבוגרים יותר.

האם העובדה כי דייסת שיבולת שועל רוויה בנוגדי חמצון "עוזרת ליהודים"?

שאלת המיליון ₪ – "האם העובדה, כי דייסת שיבולת שועל רוויה בנוגדי חמצון "עוזרת ליהודים"?, קודם כל, נבהיר, כי המונח "עוזרת ליהודים" הוא מונח שנאמר כמבטא טוב לאנשים בלבד. ואכן, הדייסה של שיבולת השועל רוויה בנוגדי חמצון, שמאוד אפקטיביים לבריאות, במובן של הגברת ייצור תחמוצת החנקן, מה שעוזר להוריד את רמות לחץ הדם הגבוהות. כמו כן, הם אף עוזרים בהרחבה של כלי הדם, ואף בזרימת דם מיטבית יותר. ואי אפשר לסיים נושא זה, מבלי להתייחס לכך שקיימות בו השפעות אנטי דלקתיות. בעוד המוני בני אדם "נגמלים" בימים אלו מגלוטן, ומייתרים כל מאכל מקמח, בוודאי תשמחו לשמוע, כי המאכל המדהים הזה, שנקרא קראמבל תפוחים, מהווה תחליף מצוין לקמח.

האם דייסת שיבולת שועל מומלצת לחולי סוכרת מסוג שתיים?

על השאלה המשמעותית – "האם דייסת שיבולת שועל מומלצת לחולי סוכרת מסוג שתיים"?, נגיב כך – אכן, אבל קודם נבין, כי סוכרת מסוג שתיים נחשבת למחלה מאוד שכיחה, אשר מה שמאפיין אותה בא לידי ביטוי בעלייה ניכרת ברמה של הסוכר בדם. הדבר מתרחש, לרוב, בשל ירידה ברגישות להורמון שנקרא אינסולין. מכיוון שהדייסה עשויה משיבולת שועל, היא יכולה לתמוך בהורדה של רמות הסוכר בדם, בפרט בקרב בני אדם שסובלים מסוכרת מסוג 2, או מי שנמצא בסקלה של השמנת יתר.

למה כה הרבה אנשים אוהבים קראמבל תפוחים?

על השאלה הניכרת – "למה כה הרבה אנשים אוהבים קראמבל תפוחים?", נשיב מיד. החורף כבר מתדפק על חלונותינו, וזה הזמן הכי טוב לחלוק קינוח חורפי, לאניני טעם, שיחמם לכם את הלב, ויגביר את מצב הרוח שלכם. קראמבל תפוחים – מעבר להיותו ממש קל להכנה, הוא פשוט מעדן לאניני טעם. יש בו המון פרודוקטים מדהימים, וניתן לאכול אותו בכל ארוחה במשך היום, כמו גם בתור חטיף לנשנוש.

0 0 votes
דירוג הכתבה
תגיות
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close