תוכן ממומן, שיתופי פעולה, פרסומות, ספונסרים

כיצד מערכות bi מסייעות לעסקים?

בטח יצא לשמוע את המושג בינה עסקית BI, אך לא ממש הבנתם על מה מדובר. אז כדי לעשות סדר בדברים מערכות BI הן מערכות אשר אפשר לנהל דרכם בצורה טכנולוגית נכונה ויעילה את הארגון. הודות להתאמת מערכות BI בהתאם לצרכי הארגון אפשר לנהל את פעילות הארגון בצורה הטובה ביותר ולקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבור הארגון עצמו.

מהן מערכות BI?

מערכות BI הן מערכות בינה עסקית המשלבות בין יכולות המכונה לתובנה האנושית. מערכות אלה עוזרות לאסוף נתונים, לשלב אותם, לנתח ולהציג לבעל העסק את כל המידע העסקי שהוא צריך לדעת. באמצעות מערכות BI ניתן לחזות מגמות עתידיות הודות לאינטליגנציה הפעילה ולקבל החלטות נכונות ויעילות לטווח הארוך הן ברמה הטקטית והן ברמה האסטרטגית והתפעולית בארגון. מידע זה עוזר לקבל את ההחלטות הנכונות לארגון בטווח הארוך וכן לייעל את עבודתו בצורה הטובה ביותר. המידע שמתקבל מוצג באמצעות טבלאות, גרפים, תרשימים וכלים חזותיים בשבורד מובנה.

חשיבות מערכות BI לעסקים

מערכות BI עוזרות לעסק לייעל ולנהל בצורה יעילה וחכמה את הלקוחות באמצעות שימור לקוחות. במהלך העבודה במערכת זאת אפשר לאסוף ולנתח את המידע בצורה הטובה ביותר, לקבל מידע תוך כדי עיבוד אנליטי מתקדם ולהתאים את המערכת לצרכי העסק, וכך אפשר להגיע לקהל היעד הנכון בלי לפספס אותו וכן ליצור דוחות, התראות, רשימת תפוצה מתאימה ללקוחות כדי להשיג את מטרות העסק. עם תוכנת BI ניתן לחזות דפוסים שוני הקשורים אל לקוחות העסק וכן להציע מוצרים או שירותים ללקוחות שסוננו ונבחרו באמצעות התוכנה.

כיצד מערכות BI עוזרים לעסקים?

מערכות BI בינה עסקית, הן מערכות חכמות ביותר המותאמות לצרכי העסק. באמצעות מערכות אלה ניתן לנתח נתונים ודפוסים שונים, התנהגות צרכנים ועוד וכך להכיר וללמוד את התנהגות הלקוח, הסיבות לחזרתו לעסק וכן את הצרכים שלו בהתאם לרכישות שהוא מבצע. מידע זה חשוב עד מאוד לעסק ועוזר לעסק לחשוב על פעילותיו העתידיות שבהן הוא יפנה ללקוח ויציע לו את שירותיו או מוצריו.

BI מערכות יתרונות

מערכות בינה עסקית כוללות יתרונות רבים על פני שימוש בשיטות אחרות הקיימות בשוק. באמצעות שימוש במערכות אלו אפשר ליהנות מהיתרונות הבאים:

התמודדות טובה עם הלקוחות – באמצעות מערכת בינה עסקית, אפשר להתמודד טוב יותר עם לקוחות חדשים ולקוחות קיימים אשר אינם מרוצים ומתלוננים על המוצר או השירות שהעסק סיפק.

ניהול נכון של התהליכים בעסק – מערכת הבינה העסקית, עוזרת לנהל ולייעל את תהליכי העסק בצורה הטובה ביותר באמצעות מערכת CRM שהיא מערכת עסקית, אשר עוזרת לנהל את תהליך המכירה והשירות בצורה הטובה ביותר.

הגדלת מכירות ורווחיות העסק – המערכת עוזרת להגדיל את מכירות העסק ואת רווחיותו. באמצעות שיחות עם לקוחות למכירה או קבלת שירות אפשר לעשות זאת בקלות רבה.

ניהול לקוחות קיימים או חדשים – המערכת מאפשרת לנהל לקוחות קיימים או חדשים באמצעות הנתונים שקיימים בה.

איתור לקוחות חדשים – אפשר לאתר לקוחות חדשים דרך המערכת ולפנות אליהם.

0 0 vote
דירוג הכתבה
תגיות
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close