תוכן ממומן, שיתופי פעולה, פרסומות, ספונסרים

לרכוש שמלה לאירוע בגזרה שהכי מתאימה עבורי

בקרוב יש לכן אירוע ואתן כבר יודעות שתרצו לרכוש שמלה. אתן רוצות הפעם לרכוש שמלה שתתאים בצורה הטובה ביותר לגזרה שלכן. ומהי הגזרה שלכן? מי שלא עוסקת בתפירה של שמלות, ודאי לא ממש מודעת לגזרות השונות. המאמר הבא יעשה לכן סדר ויעזור לכן לבחור שמלות בגזרה שמחמיאה ויושבת עליכן בול. 

מבנה גוף תפוח

מבנה גוף תפוח הוא מבנה גוף עגול שהנטייה היא לאזורים מלאים יותר בבטן. בסגנון זה המטרה היא לטשטש את אזור הבטן העליון או התחתון, היכן שאנו יותר עגולות. שמלות לאירוע הכוללות מעטפת  או כיווצים, בהחלט יעשו את העבודה. ניתן לנסות ליצור קו מותן צרה יותר ובכך לטשטש את האזורים העגלגלים.  

מבנה גוף מלבן

המבנה המלבני, הוא מבנה הגוף הישר. קו המותן כמעט ולא נראית ויש כאלו שמשווים מבנה זה למבנה גופם של נערים. במבנה כזה אנו נרצה ליצור קימורים בגוף. ניתן לעשות זאת על ידי שמלות שבהן קו המותן מודגשת או להניח חגורה שתפקידה ליצור מותן. עדיף לא לעשות זאת על ידי שמלות עם מותניים שאינם ברורים או נראים לעין. 

מבנה גוף שעון חול

שעון החול הוא מבנה גוף שבו החלק העליון והחלק התחתון שווים ברוחבם וקו המותן צר יותר. במבנה גוף זה אנו נרצה להדגיש את המותן הצרה. ניתן לעשות זאת על ידי חגורה או על ידי שמלות שבהן אזור המותן הוא צמוד יותר. אפשר לומר שזהו מבנה הגוף הנשי ביותר שקיים והרבה נשים היו רוצות שהוא יהיה מנת חלקן. אין זה אומר ששאר המבנים אינם טובים. לכל מבנה יתרונות וחסרונות. 

מבנה גוף משולש 

מבנה גוף משולש הוא המבנה האגסי שבו החלק העליון צר והחלק התחתון רחב יותר. המטרה שלכן כאשר אתן רוכשות שמלות לאירוע, היא לאזן בין החלקים. עליכן לרכוש שמלה שהחלק העליון יותר בולט בה. שמלה שמדגישה את אזור הכתפיים והחזה. 

חשוב לזכור, כל מבנה גוף הוא ייחודי ויפה ובכל אחד ניתן למצוא שמלות ערב ממגוון סוגים. ככל שתדייקו בבחירה של השמלה, כך תגיעו למראה יפה יותר, מדויק ומחמיא. כיום, כאשר כבר מכירים את הסגנונות השונים, הרב יותר קל להתאים לסגנון את פריטי הלבוש. כמו כן, לא חייבים שמלת ערב, ניתן בהחלט לרכוש גם חצאית וחולצה שיכולים להיות יפים בדיוק כמו שמלת ערב. הכל תלוי בבחירות שתעשו. 

0 0 votes
דירוג הכתבה
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x