ללא קטגוריהתובנת בוקרתוכן חיובי

כל מה שאנחנו רואים הוא נקודת מבט, לא האמת /מרקוס אורליוס

הנחרצות והאמונה שכולנו תמיד יודעים מה האמת ומה נכון היא זו שמרחיקה בין אנשים. החיים הם אף פעם לא חד ממידיים, יש להם הרבה מאוד פנים וזה אולי אחד הדברים הכי יפים ומעודדים בהם מבחינתי.

אחת המתנות הגדולות ביותר שהצלחתי להעניק לעצמי היא היכולת לשחק עם הפרספקטיבה. זה דרש לימוד ואימון אבל זה מוטמע בי ומאוד עוזר לי בהתמודדות עם החיים שמלווים בהרבה מאוד צדדים וחוויות, מחשבות ורגשות.

הבחירה לשים את הפוקוס על הצדדים החיוביים היא בחירה שלי. אבל היא מייצרת זרימה של אינפורמציה שמגיעה אלי וגורמת לי לפעמים לקרוס תחת העומס. אז גם פה וגם אם אני לא מצליחה תמיד להגיע לכל המידע – עצם העובדה שהוא שם והוא זורם היא עניין חיוביי ביותר מבחינתי.

וגם כשאני צופה בחדשות הרגילות ונשאבת אליהן אני משתדלת להזכיר לעצמי את המשפט הזה ואם לא אותו אז את המשפט שטבע בי מגיל קטן המשורר והזמר שלמה ארצי שהכל זו "שאלה של השקפה"

התמונה המקסימה של הציירת יונת חולי שיצרה סדרה שלמה של תמונות פיראטים שצוירו בטכניקה משולבת של אקריליק ושמן על קנווס  ונתינות להשכרה ולרכישה באתר נויה-אומנות ישראלית שיונת הקימה בעצמה כדי לסייע לאומנים ישראלים להתפרנס מהאומנות שלהם.

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x