תוכן ממומן, שיתופי פעולה, פרסומות, ספונסרים

3 טרדנים בולטים של דלתות כניסה מעוצבות

חולמים על דלת כניסה מודרנית ומעוצבת? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מידע על הטרנדים המובילים מהשנים האחרונות בענף דלתות הכניסה.

דלת כניסה מעוצבת, מאפשרת לכל אחד ואחת מאיתנו ליצור חזית כניסה מרשימה בפתח הבית או הדירה, כאשר גודל הדלת נקבע בהתאם לסוג הדלת בה אתם מתעניינים וגודל המפתח העומד לרשותכם. דלתות כניסה סטנדרטיות המיועדות בעיקר לדירות מגורים הן דלתות כנף אחת המגיעות בגודל סטנדרטי של 210/98 ס"מ. במקרים בהם אתם רוכשים דלתות כניסה מעוצבות לבתים פרטיים, ניתן לרכוש דלת כנף בגודל מיוחד של 210/120 ס"מ או לרכוש דלתות כנף וחצי בהן הכנף המרכזית של הדלת ניתנת לפתיחה מקסימאלית של עד 150 ס"מ. כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות לרכוש דלת כניסה בעלת שתי כנפיים בגובה של 215 ס"מ ורוחב מקסימאלי של עד 180 ס"מ.

3 הטרנדים המובילים של דלתות כניסה מעוצבות

דלת כניסה המיוצרת מפלדה מאפשרת לכם ליהנות מהפתרון האידיאלי גם בהיבט הבטיחותי – מיגוני וגם בהיבט העיצוב, כאשר טכנולוגיות ייצור מתקדמות מהשנים האחרונות מאפשרות לכם ליהנות מדלתות פלדה מעוצבות המותאמות לפתח הכניסה לביתכם או דירתכם בהתאם לגודלו. בין הטרנדים המובילים של דלתות כניסה מעוצבות המיוצרות מפלדה תוכלו למצוא:

  1. דלתות פלדה בגימור ויניל מודפס – פלדה נחשבת לאחד מחומרי הגלם הפופולאריים ביותר לייצור דלתות כניסה, כאשר ייצור דלתות כניסה מעוצבות מפלדה מתאפשר בין היתר באמצעות גימור של מדבקת ויניל מודפסת בצבעים והדפסים שונים.
  2. דלתות פלדה בשילוב חלון/סורג מזכוכית – טרנד עיצובי נוסף של דלתות כניסה מהשנים האחרונות מאפשר לכם ליהנות מדלתות פלדה המשלבות בתוכן חלון/סורג מזכוכית.
  3. דלתות פלדה צבעוניות בשילוב פסי ניקל –  סוג נוסף של דלתות כניסה מעוצבות המיוצרות מפלדה כולל דלתות פלדה בגימור צביעה בתנור ובשילוב פסי ניקל.

דלתות פלדה מעוצבות – השילוב האידיאלי בין מיגון לעיצוב

דלתות כניסה מעוצבות המיוצרות מפלגה, משלבות בתוכן לוחות פלדה בעלי עמידות גבוהה בפני כלים חמים וקרים המשמשים למטרות פריצה וביניהן: מכשירי קידוח וניסור, פטישים לומים וכדומה. את דלתות הפלדה המעוצבות נהוג לצפות בחומרי גלם המעניקים לדלת את המימד העיצובי וזאת תוך בחירה נכונה של חומר הציפוי בהתאם לעמידותו בתנאי החוץ (שמש, גשם וכו) לאורך זמן. כאשר רוכשים דלת כניסה מעוצבת המיוצרת מפלדה בהתאם לדרישות התקן, מובטחת לגם הגנה מקסימאלית על ביתכם מפני נזקי פריצה.

בהיבט העיצובי, דלתות כניסה מפלדה מיוצרות כיום במגוון רחב של סגנונות עיצוביים הכוללים בין היתר פסי אלומניום וחריטות בצורות גיאומטריות על גבי הדלת, הוספת חלון זכוכית וסורג דקורטיבי לגוף הדלת, וזאת לצד אפשרויות עיצוב נוספות. כיום, תוכלו לרכוש דלתות כניסה מעוצבות מתוך קטלוג ולבחור את הדגם העיצובי המועדף עליכם ביותר ומבלי לוותר על ההיבט הבטיחותי של הדלת ועמידתה בכל דרישות התקן על פי תקן ישראלי לדלתות כניסה.

התקנת דלתות כניסה מעוצבות בקו אפס

דלתות כניסה בקו אפס הן דלתות המייצרות חזית אחידה בין קיר החזית בפתח הבית לבין הדלת עצמה. דלתות אלו מיועדות אך ורק למפתחי כניסה של בתים פרטיים, כאשר התקנת הדלת נעשית באופן מיושר לקיר ובכך נוצרת החזית האחידה. התקנת דלתות כניסה מעוצבות בקו אפס מתאפשרת לגבי כל סוגי דלתות הכניסה, לרבות, דלתות כנף, דלת כנף וחצי ודלתות כניסה שתי כנפיים.

 דלתות כניסה מעוצבות – טווח מחירים

עלותה של דלת כניסה מעוצבת נקבעת בהתאם לסוג הדלת וגודלה, חומרי הגלם מהם מיוצרת הדלת וסגנונה העיצובי, כאשר למחיר רכישת הדלת עצמה יש להוסיף את עלויות ההתקנה הנדרשות. בממוצע, עלותה של דלת כניסה מסוג דלת כנף סטנדרטית המגיעה בגודל סטנדרטי נע בין 3,000 ל-5,000 ₪, כאשר דלתות כניסה מעוצבות בגודל סטנדרטי נמכרות בממוצע של 4,000 ל-6,000 ₪. במקרים בהם מדובר בדלתות כנף וחצי או שתי כנפיים, המחיר ההתחלתי עומד על 7,000 ₪ בממוצע והוא עולה ככל שמדובר בדלת יוקרתית ומעוצבת יותר, ויכול להגיע לטווח מחירים של 10,000 עד 12,000 ₪ בממוצע. בנוגע לעלויות ההתקנה, המחיר נקבע בהתאם לשיטת ההתקנה, כאשר שיטת ההתקנה היקרה ביותר היא שיטת קו אפס המצריכה ביצוע עבודות הכנה לצרכי התקנת הדלתות.

0 0 votes
דירוג הכתבה
תגיות
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close