תוכן ממומן, שיתופי פעולה, פרסומות, ספונסרים

5 מוצרי גינון שכל אחד צריך בגינה שלו

מי שיש לו גינה בבית חייב שיהיה לו מספר כלי גינון בהישג יד על מנת לשמור על גינה יפה ומטופחת. ריכזנו עבורכם 5 מוצרי גינון מקצועיים שכדאי להכיר, לרכוש ולשים במחסן לכל עת.

מגרפה

החורף מביא עמו את השלכת. העלים הנושרים ממלאים את אזור החצר וסובבים את העצים השונים, האדמה והפרחים. השלכת יפה בהתחלה בצבעיה הכתמתמים, אך עד מהרה היא הופכת לגווני חום, העלים מתייבשים ועושים לכלוך רב. אחת הדרכים לאסוף עלים מהאדמה בצורה פשוטה ויעילה היא בעזרת מגרפה. זהו פריט פשוט שניתן לאחסן בכל מחסן והוא חשוב מאוד. לאחר עונת הסתיו, הוציאו את המגרפה וגרפו את האדמה. בתוך כחצי שעת עבודה החצר תהיה נקייה מעלים.

מפוח חשמלי לדשא סינטטי

ברוב הגינות כיום יש דשא סינטטי. הדשא מתמלא בלכלוך, עלים ועוד. ניקוי מהיר של הדשא ניתן לבצע באמצעות מפוח חשמלי לדשא סינטטי. המפוח פועל כמו שואב אבק. יש לו כוח רב והוא מצליח לשאוב על לכלוך כמעט, חוץ מאבנים. את המפוח החשמלי תוכלו למצוא בכל חנות מוצרים לגינה. יש אותו במספר סוגים, מומלץ לבחור אחד חזק אם יש לכם גינה גדולה.

מכסחת דשא חי

אם יש לכם בחצר דשא חי, צפו לגדילה שלו מידי חודשיים –שלושה. כאשר הוא מגיע לגובה מסוים, לא נוח לשבת עליו והוא נהיה עוקצני. על מנת להפוך את הדשא שלכם לנוח, מסודר ויפה, יש לכסח אותו מידי תקופה. מומלץ לרכוש מכסחת דשא איכותית שתישאר אתכם זמן רב. העלויות של מכסחות דשא הן בטווח רחב, יש כאלו במחירים מאוד יקרים ויש כאלו במחירים נמוכים. מומלץ לרכוש בחנויות המאפשרות רכישת ציוד גינה במחירים נוחים וכך לאפשר לעצמכם להנות ממכסחת איכותית במחיר משתלם.

מגזמה

יש לכם שיחים או עצים בחצר הבית? חשוב שתהיה לכם מגזמה. בעזרת המגזמה ניתן לגזום עצים ושיחים שגדלו באופן פראי ובמהירות. בצורה כזו אתם יכולים לדאוג לעצים ושיחים מעוצבים בחצר שלכם מבלי להזמין שירותי גינון וגם לדאוג שהם לא הופכים להיות מפגע בחצר או בחצר של השכנים. ללא ספק מגזמה היא אחד הכלים החשובים ביותר בגינה.

מרסס נגד עשבים שוטים

אדמה פורייה שמגדלים בה תבלינים וירקות היא גם אדמה שגדלים בה עשבים. בכל עונה יש את העשבים השוטים האופייניים לה ואפשר לומר שעבודת הגינון בהוצאת העשבייה היא קשה וסיזיפית. כדי שלא תהיה לכם עבודה קשה מידי, מומלץ לרכוש כלי ריסוס וחומר לשימוש ביתי המאפשר לרסס את האדמה ולגרום לעשבים השוטים להתייבש מיד עם גדילתם. זה יחסוך לכם עבודת גינה רבה.

המאמר באדיבות חנות הכל בו לגן

0 0 votes
דירוג הכתבה
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x