המלצותהמלצות: סרטיםתוכן חיובי

אמלי והיגואר האחרון – סרט חדש ומומלץ

אין ספק שאחד מהבילויים המועדפים בימים החמים שעוברים עלינו הוא ביקור באולם הקולנוע. האפשרות לעבור מהמציאות המורכבת שלנו לעולמות אחרים ולשים את עצמנו לזמן קצר בתוך החיים של הדמויות שעל המרקע, לחוות את תחושותיהן, רגשותיהם ולהיכנס להרפתקאות שונות ומשונות.

כך בדיוק קרה לנו בהקרנת הסרט החדש אמילי והיגואר האחרון סרטו של ג’יל דה מרטה המופץ באמצעות סרטי שובל וסרטי יונייטד קינג שאפשר לגור בן ה7.5 להיכנס לעולם חדש ולנעליה של אמלי ילדה שגדלה ביערות האמזונאס יחד עם אימה ואביה וחברה טובה בשם הופ שהיא יגואר שחורה שמצאה ביער וגדלה לצידה. בעקבות מותה של האם אמלי ואביה עוברים לחיות בניו יורק הזרה ואמלי חולמת על החזרה ליער הגשם האהוב ולהופ.

הסרט מעביר באמצעות הפקה עוצרת נשימה את סיפור החברות המיוחד במינו  במהלכו חוזרת אמלי בגיל 14 חזרה לכפר ילדותה לאחר שנודע לה שהכפר מצוי תחת איום של סוחרי בעלי חיים המאיימים על חיי תושביו. הסרט מגולל את המסע האמיץ של אמלי חזרה אל הג’ונגל, המפגש עם הופ והניסיון להציל את הכפר מציידי החיות המאיימים.

לדברי גור שמאוד נהנה בסרט היו כמה קטעים מפחידים אבל הוא שמח שהוא היה בסרט וצפה בו ושהכיר את אמלי והופ. ההפקה על ידי היוצרים של הלהיט הבינ״ל ״מיה והאריה הלבן״ עושה זאת בשנית ומצליחה ממש להכניס אותנו הצופים לתוככי הג’ונגל.

בקולנוע החל מה – 11 ביולי

לצפייה בטריילר

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x