המלצות: סרטיםתוכן חיובי

Cat & Dog- הכלב והחתולה – המרדף המטורף

אני לא זוכרת מתי הייתה הפעם האחרונה שהצלחתי לצאת יחד עם הילדים וליהנות משעה צרופה של בידור בחצי השנה האחרונה בוודאי שזה לא קרה. כמי שחוותה וחווה עדיין את העצב והאבל ממש מקרוב ההרגשה הדואלית של היציאה לבילוי לא ממש הטרידה אותי או עניינה אותי עד כה. אבל אין ספק שעבור הילדים הזמן עובד אחרת והחופש הוא חופש והם זקוקים לעניין וקצת שמחה- והאמת, לא רק הם- כולנו.

ולכן מאוד שמחתי על ההזדמנות לבוא לצפות בסרט חדש בדיבוב לעברית בקולותיהם של שניים מהשחקנים שהקטנים שלי אוהבים במיוחד: אמיר שורוש (רמזי – קופה ראשית) – בקולו של כלב הרחוב קישטה ומיקי מוכתר עורי (מיקי מה נישמיקי) – בקולה של החתולה כוכבת הרשת – דיווה

תקציר:

מוניקה היא הבעלים של דיווה – חתולה משפיענית רשת מפורסמת (כאמור בקולה של מיקי מוכתר)
ג׳ק הוא גנב יהלומים חמקמק שהשוד האחרון שלו היה יהלום יקר ערך. את היהלום בולע בטעות כלב רחוב העונה לשם קישטה (בקולו של אמיר שורוש).
כשהם נפגשים במקרה במטוס הממריא מקנדה לניו יורק, מוניקה וג׳ק נאלצים להיפרד מהחיות האהובות שלהם שמועברות לתא המטען של המטוס.
המטוס ממריא אבל 2 הכלובים של הכלב והחתולה נשארים על הקרקע.
בין מונטריאול לניו יורק, מתחיל מסע הרפתקאות עוצר נשימה של השניים, הכלב והחתולה, שנאלצים להיצמד האחד לשניה למרות שאין שום קשר ביניהם.
שני הבעלים המודאגים, כל אחד מהסיבות שלו, יוצאים למסע חיפושים נואש, כאשר הם לא יודעים שאחריהם רודף ברנדט, בלש משטרה, שיעשה הכל כדי לשים ידיו על היהלום היקר והגנב המפורסם.

אי אפשר לפספס את הקולות המוכרים של המדובבים שעושים עבודה מעולה ומצליחים לשעשע את הילדים וההורים כאחד. הסרט עצמו עושה את המשימה העיקרית של סרט ומספק בידור אבל לא על חשבון כמה ערכים למרות שהסרט עוסק בשודדים ומוסר השכל של חברות, אהבה לבעלי חיים והאבחנה בין טוב ורע.

ממומלץ בחום

בבתי הקולנוע החל מה- 18/4 – פסח 2024

לילדים מגיל 5 עד גיל 75

בימוי ותסריט: רים קריצי  

הפקה: Mandarin, La Station, Gaumont

בכיכובם של: דיווה (החתולה – מיקי מוכתר עורי), קישטה (הכלב – אמיר שורוש) ו – פיליפ לאשו (אליבי.קום), פרנק דובוסק (אסטריקס), רים קריצי (חתונה לא מתוכננת).

צרפת, 2024,  86 דקות

הפצה :  סרטי שובל, סרטי יונייטד קינג

4.5 2 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x