מי ייתן שהבחירות שלך ישקפו את התקוות שלך ולא את הפחדים שלך – נלסון מנדלה!!

כל אחד מאיתנו בוחר כל הזמן, חלק מהבחירות הרבות שאנחנו עושים נעשה ללא כל מחשבה מוקדמת. אבל כשמדברים על בחירה לרוב מדובר על תהליך משמעותי ומורכב. לכל בחירה שאנחנו עושים הרקע שלה, הנסיבות, המחשבות והרגשות.

בחירות שאנחנו מקיימים שיש להן השפעה לא רק על עצמנו לרוב משלבות גם את השכל וג את הרגש. להרבה מאיתנו השילוב הזה קשה ונדרשת הכרעה.

כשאני ניצבת לפני הכרעות מהסוג הזה אני נזכרת במשפט הזה של נלסון מנדלה ושואלת את עצמי מה אני רוצה? מה יכול לסייע לי? ואיזו מבין האפשרויות מרגישה לי טוב יותר בבטן- בניסיון לדמיין את התוצאה הרצויה. האפשרות שמלווה ביותר תקווה והשראה לרוב תנצח.

ולכן, ביום הזה שבו יש לכולנו את האפשרות לבחור ולהשפיע אני בחרתי לפי מה שמייצר אצלי הכי הרבה תקווה ולא מה שגורם לי פחד! אם עוד לא הצבעתם מוזמנים לעשות את זה עוד לא מאוחר.

התמונה שבחרתי לצרף למשפט מעורר ההשראה הזה היא תמונת הכריכה של הספר "לחיות מתוך בחירה" שכתב הפסיכולוג החינוכי הארי פלמר ושמלווה את סדנת ההתחדשות בקורס האווטר שפיתח. אני עברתי את הקורס וגם לימדתי בו כמה שנים. אני לא עוסקת בהדרכה כבר הרבה שנים אבל אני בוחרת המון וכמות ההשראה והתקווה שיש לי בחיים מאז הקורס גדלה לאין ערוך.

לתמיכה בפעילות האתר

₪6,102 גויסו מתוך ₪50,000

–אנא השאירו מספר טלפון באזור "תגובה" על מנת שנוכל לחזור אליכם לתמיכה לא מקוונת–

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪5.00

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית. במהלך 2018 כתבה באופן שוטף חדשות טובות במדור באתר Mako. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close
WhatsApp chat