מי ייתן שהבחירות שלך ישקפו את התקוות שלך ולא את הפחדים שלך – נלסון מנדלה!!

כל אחד מאיתנו בוחר כל הזמן, חלק מהבחירות הרבות שאנחנו עושים נעשה ללא כל מחשבה מוקדמת. אבל כשמדברים על בחירה לרוב מדובר על תהליך משמעותי ומורכב. לכל בחירה שאנחנו עושים הרקע שלה, הנסיבות, המחשבות והרגשות.

בחירות שאנחנו מקיימים שיש להן השפעה לא רק על עצמנו לרוב משלבות גם את השכל וג את הרגש. להרבה מאיתנו השילוב הזה קשה ונדרשת הכרעה.

כשאני ניצבת לפני הכרעות מהסוג הזה אני נזכרת במשפט הזה של נלסון מנדלה ושואלת את עצמי מה אני רוצה? מה יכול לסייע לי? ואיזו מבין האפשרויות מרגישה לי טוב יותר בבטן- בניסיון לדמיין את התוצאה הרצויה. האפשרות שמלווה ביותר תקווה והשראה לרוב תנצח.

ולכן, ביום הזה שבו יש לכולנו את האפשרות לבחור ולהשפיע אני בחרתי לפי מה שמייצר אצלי הכי הרבה תקווה ולא מה שגורם לי פחד! אם עוד לא הצבעתם מוזמנים לעשות את זה עוד לא מאוחר.

התמונה שבחרתי לצרף למשפט מעורר ההשראה הזה היא תמונת הכריכה של הספר "לחיות מתוך בחירה" שכתב הפסיכולוג החינוכי הארי פלמר ושמלווה את סדנת ההתחדשות בקורס האווטר שפיתח. אני עברתי את הקורס וגם לימדתי בו כמה שנים. אני לא עוסקת בהדרכה כבר הרבה שנים אבל אני בוחרת המון וכמות ההשראה והתקווה שיש לי בחיים מאז הקורס גדלה לאין ערוך.

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
WhatsApp chat