תוכן חיובי

“על המושג “זיווג תיקון” בנומרולוגיה כבר שמעתם?

בוקר טוב ליום חדש ומיוחד במינו. ליום הזה יש משמעות מיוחדת בנומרולוגיה.

המספר 2 בנומרולוגיה מסמל זוגיות, שיתוף פעולה ושותפות, בעוד שהמספר 7 מייצג ידע, חשיבה אינטואיטיבית והתפתחות רוחנית וכששני המספרים האלה נפגשים, הם יוצרים תדר של תיקון של שינוי וחדשנות, של מציאת פתרונות דרך חשיבה רציונלית.

זהו יום שבו שניים מהמספרים החזקים ביותר, 2 ו-7, מתאחדים ויוצרים גם את המושג הנומרולוגי “זיווג תיקון”.

זיווג תיקון הוא מושג בנומרולוגיה שמתייחס לשני אנשים שנועדו להיות יחד. הם נקראים “זיווג תיקון” כי הם נועדים לעזור אחד לשני להתפתח ולצמוח רוחנית.

זיווג תיקון יכול להיות בין בני זוג, חברים או בני משפחה. הם לא חייבים להיות דומים אחד לשני, אבל הם חייבים להשלים אחד את השני. כל אחד מהם מחזיק באנרגיות שחסרות לשני, והם יכולים ללמוד אחד מהשני ולהתפתח ביחד.

אך זיווג תיקון הוא לא תמיד קל. זה חיבור זוגי שמתמודד עם אתגרים וקשיים רבים, אבל הם תמיד יהיו שם אחד בשביל השני. הם יעזרו אחד לשני לעבור את הקשיים, והם יהיו שם כדי לחגוג את ההצלחות.

שני אנשים שנמצאים בזיווג תיקון חייבים לפתח סבלנות בקשר, כי זה קשר שיש בו הרבה אמוציות, אתגרים ורגשות שדורשים טיפול מעמיק, חקירה ושאיפה לאיזון.

לכן היום, יש לתת מקום גם לרגשות הפנימיים, כי ל- 7 יש נטייה להדחיק רגשות ול- 2 יש נטייה לעשות דרמה ולכן, היום הזה גם מבקש לשים לב לאיזון הרגשי בדרך של ביטוי הכאב הפנימי והרגש שלפעמים אנו מפחדים להתעמת איתו.

טיפ ליום מוצלח: התחילו ללמוד משהו חדש. השקיעו בפעילות רוחנית כמו ציור, כתיבה, קריאה. אם יש לכם מטרות ויעדים, שבו, כיתבו אותם ואז תתחילו לחקור וללמוד כיצד אתם משיגים אותה כי בכוחו של היום הזה ליצור שינוי לעבר המציאות שאתם רוצים עבורכם.

בהצלחה!

נילי זהבי סבו, נומרולוגיה חיובית, מדריכת הורים ומפענחת ציורי ילדים.
מחברת אותך אל ההצלחה שלך
ציור: נילי זהבי סבו. צבעי מים על נייר.

0 0 votes
דירוג הכתבה

נילי זהבי סבו - מובילה לתהליכי שינוי דרך נומרולוגיה, אימון אישי ופענוח ציורי ילדים ומבוגרים

נשואה ואמא לילד. מפענחת ציורי ילדים, מדריכת הורים עוזרת להורים ליצור בית בריא ושמח. נומרולוגית חיובית כותבת מסרים של העצמה ופתיחת תודעה דרך האנרגיה של התאריך היומי. רוצה לעשות טוב ולחבר אותך אל ההצלחה שלך.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x