המלצותמהקהילהתוכן חיובי

הזמן לחייך :)

לחייך- זה מדבק

כמה פעמים אמרו לכם שאדם אחד יכול לעשות שינוי גדול ? האם האמנתם לזה? או שצקצקתם בלשון?

אני מאמינה ששינוי גדול מתחיל בקטן, או יותר נכון- מבפנים. אומרים שהמראה החיצוני שלנו הוא המראה של הנפש , ואני בהחלט מאמינה בזה. כשטוב לך – אתה מקרין אנרגיות חיוביות לעולם, וזה חוזר אליך. לא סתם אומרים “חייך אל העולם והוא יחייך אלייך חזרה…” נכון שלא תמיד הכל קל ויש ימים שממש קשה , אבל תראו איך חיוך אחד קטן יכול לפתור דברים  או לפחות לגרום להם לעבוד טוב יותר.

למשל: כשאנחנו מבקשים משהו ממישהו בפרצוף קודר – אנו משדרים אנרגיה שלילית- ובכך מפחיתים את הסיכוי שאותו אדם יענה לבקשה שלנו. לעומת זאת, אם ננסה לבקש זאת עם חיוך- נגרום לאותו אדם להרגיש טוב יותר , כי שידרנו לו אנרגיות חיוביות ,וכך הסיכוי שנשיג את מבוקשנו גדל.

ואתם יודעים מה החלק הכי טוב? שהכלי המעולה הזה נמצא אצלכם כל הזמן, תוכלו להשתמש בו מתי שרק תרצו והוא בחינם 🙂

אז גם בלי קשר לאף אחד , כשאתם עם עצמכם- שקועים במחשבות, שומעים מוזיקה באוטו או עושים ספורט , תנסו לאמץ עוד שריר קטן על הפנים- כי זה יתן לכם הרגשה טובה , וגם מי יודע….אולי תדביקו עוד כמה אנשים בחיוך שלכם ו- Make the world a better place for you and for me 🙂

שלכם בחיוך גדול, 

עדי

0 0 votes
דירוג הכתבה

עדי דניאל בנאי

היי אני עדי, אמא לשתי בנות, בעלת תואר בפסיכולוגיה וניהול, עובדת משרה מלאה וכדי למלא את הנפש במה שעושה לי טוב אני גם כותבת , וגם משחקת מקווה שאצליח לגרום לכם לחייך ולהאמין בעצמכם , כי זו השליחות שלי כאן :)
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x