תוכן חיובי

מגדלור בחווה פותחת מחדש שעריה , בהתאמה למדיניות !!

תמה תקופת הסגר (בחלקה) בשעה טובה ומה גדולה ההתרגשות לקראת השיבה , לשגרת הפעילות הענפה בחווה .

לילדים רבים הסגר וההפוגה מהמרחבים הפתוחים , לוותה במשברים לא פשוטים .
המפגש עם בעלי חיים , בפרט החיבור עם הסוסים , שהוא חיבור ייחודי ורגשי מאוד , בפרט כשאצלנו במרחב , שהדגש על תקשורת ופעילות מה'קרקע.'

לא אפשר בתנאי הסגר , להורים וילדיהם (לפי דיווחים שקבלנו מהשטח…) למצוא תחליף ראוי שימלא את החלל ויעניק להם את המקום הקסום והבטוח שמאפשרים הסוסים , בחיבור הייחודי שרקמו ילדי החווה עימם. למי שאינו בקיא בנפלאות עולם החי בפרט פלאי הבריאה – הסוסים (שלרוב לדאבוני משמשים ככלי לתחבורה או סמל סטטוס או אמצעי להאדרה אישית ) אצלנו בעת הפעילות והמפגש עימם , זוכים הילדים ללמוד את רזי שפתם , לזהות את נפלאות ההשתקפות שהם אוצרים בם לרוכב שרוכב על גבם.

הסוס כגודלו כך גודל ליבו ורגישותו ולכן במפגש עימם יש קסם צרוף ומפעים של עוצמה פנימית מתגלה ופורצת זאת תוך חוויה אישית … שחווה כול ילד בדרכו , בתוך עצמו ….שמתעצמת בעת הפעילות , בהלימה לחיבור שמתגבש בקבוצה , שמתלכדת במגרש הרכיבה.

הגישור בן עולם החיות לעולם בני האנוש צופן עולם ומלואו של רגשות , כלים מופלאים ומיומנויות משמעותיות לחיים . לדאבוננו בשלב ראשון , יתאפשר עפ המדיניות שהוכתבה , פעילויות פרטניות , ליחידים בלבד. אבל אנחנו מאמינים ומקווים שבקרוב יהיה 'איחוד לבבות'… ומתכונת הפעילות בקבוצות תקבל רשות לחזור.

בכל אופן נתמקד ביש!! ולהמתקת השיבה , בתנאים הקיימים , נבשר לכם בשמחה , שבזמן שתלמידנו האהובים היו צפונים בבתיהם , לא שקטנו על שמרנו והכנו הפתעות לשבים.
לשם כך הרחבנו את " המשפחה" וצרפנו מספר חברים חדשים למרחב , את עליזה האווזה שמיד מצאה חן בעיניו של שמוליק האווז ובקן שהוקם שוכנות 12 ביצים גדולות עם פוטנציאל להתפתחות של גוזל.

ומכיוון שבזוגות עסקינן, אתרנו לסופיה הטווסה , בן זוג שיצהיל את רוחה וצ'ארלי – טווס נמרץ , מרהיב בנוצותיו , באהבה נקלט. ומתאמן יומיום לשקראת השבים , בריקוד חיזור מפעים. גם פה יש צפי להתרחבות התא.

ורגע לפני שהשרב משתלט והזוחלים מתעוררים מתרדמתם …התרחבה אף משפחת החתולים , שהם שומרי הסף בפני המבקרים הלא רצויים והסוסים דמויות המפתח בחווה , ניצלו את ההפוגה ל" נקש" עשבים , לנוח ולמלא מצברים וללא ספק מצפים לעיניים הבורקות , לידיים הקטנות שמלטפות ולקולות ההתרגשות והצחוק.
יש, יש למה לצפות!!

מגדלור בחווה פותחת מחדש שעריה , בהתאמה למדיניות !!
כל מה שלכם נותר , זה להרים צלצול 0548115232 לתאם ולשריין מפגש – כי הכניסה מתאפשרת רק אחד , אחד !!
מצפים לכם
שלכם
אסף וליאור

  • החלה ההרשמה .
0 0 vote
Article Rating

תגיות
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
בדוק גם
Close
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close