החולשה הגדולה ביותר שלנו היא הוותרנות, הדרך הבטוחה ביותר להצליח היא תמיד להמשיך ולנסות פעם אחת נוספת. /תומס אלווה אדיסון

נחישות היא אחת המעלות הגדולות שאני מאמינה בהן. הרבה פעמים שואלים אותי איך אני מוצאת חדשות טובות בתוך העולם שבו אנחנו חיים?

האמת המדהימה היא שאני בכלל לא צריכה לחפש ולעבוד קשה, החדשות הטובות קיימות בשפע והטוב בעולם קיים לפחות (אם לא יותר) כמו הרע.

המשפט הזה מחבר אותי תמיד לעובדה הזו שציינתי, כי כשיש עננים (פיזית או מטאפורית) בחיי, או חדשות ממש קשות אני צריכה למצוא קצת שמש כדי להפיץ את האור החוצה לאחרים שיוכלו להיזכר בטוב ולשאוף אוויר נקי.

הנחישות הזו היא הכוח שמפעיל כל אדם שעושה מעשים טובים , ולא מוותר לא לעצמו ולא לאחרים. הנחישות הזו היא הכוח שמיצר את האפשרות להמשיך הלאה ולהישאר פוזיטיביים!

התמונה היא שייכת לקולקציית הדפסים מקורית ומיוחדת בשם Ronny's Doodles של אישה מאוד מיוחדת בשם רוני התשואל- מנטורית רוחנית שקבלה מסרים עבור כל יצירה .

תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close
WhatsApp chat