תוכן חיובי

משמעות יום הלידה על פי הנומרולוגיה

יום הלידה של האדם – מה הוא מגלה לנו?

הנומרולוגיה היא תורת המספרים שמגלה לנו דרך המשמעות הסמלית של כל מספר בתאריך הלידה את תכונות האדם והדרך הנכונה למימוש הפוטנציאל הגבוה של האדם.

הנומרולוגיה החיובית אינה עוסקת בגילוי עתידות או פוגעת בזכות הבחירה החופשית של האדם שכן, מטרת העל של האדם היא להתפתח בקצב שלו ולהבין כיצד לדייק את עצמו במסלול החיים שבחרה נשמתו.

כדי שאדם שיוכל להתפתח מבחינה רוחנית, עליו לעבור בחייו שיעורים, אתגרים ומצבים שבסופם הוא יוכל ללמוד לממש את הפוטנציאל הגבוה שלו ולהגשים את ייעודו בעולם.

לכן, כאשר אדם קשוב לקצב הנשמה שלו, גם אם יבואו למולו אתגרים, הוא ידע כיצד לעבור אותם ובתנאי שיהיו לו הכלים והידע להבין את עצמו לעומק ובכך כלי הנומרולוגיה עוזר לנו מאוד.

יום הלידה של האדם הוא המתנה שקיבל מהיקום והביא אותם עמו מגלגול קודם והוא מגלה לנו מהן התכונות החיוביות שיש באדם ושעליו להשתמש בהן.

יום לידה 1

התכונות החיוביות של אדם עם יום לידה 1 מסמל אדם בעל תכונות של מנהיג, יזם, מנהל בעל אופי ונוכחות דומיננטית. לילדי ה- 1 לחודש יש יכולת מופלאה ליצור מציאות “יש מאין” שכן הם בעלי חשיבה מקורית ויצירתית. לרוב הם לא יאהבו שיגידו להם מה לעשות ואף יהיו אלה שיבקשו לשלוט במצב לכן עליהם להיזהר משתלטנות מוגזמת ומשחקי אגו וכבוד. עליהם לזכור שעם היכולת שלהם והשאיפה שלהם להגיע לפסגה לבדם, הם גם יוכלו להישאר שם לבד, לכן עליהם לקחת את התכונה החיובית הזו ולהנהיג אחרים אך תוך הקשבה לאחר וכיבוד דעות שונות משלהם.

המתנה הגדולה ביותר שלהם היא היכולת לאחד (מלשון אחד) קבוצות כדי להוביל אותם לדרך טובה יותר לכן כדאי להם להיות עצמאים, מנהלים ומאמנים לחיים טובים.

טיפ: לילידי ה- 1 לחודש יש רעיונות אדירים ומוח מבריק לכן כשעולה במוחם רעיון עליהם להוריד אותו לביצוע באופן מיידי משום שאם לא יעשו כן, מישהו אחר יעשה זאת לפניהם וזה הדבר שהכי מתסכל אותם כי הם במהותם ראשוניים, לכן מספר 1 מסמל אדם שהוא פורץ דרך וכאשר הוא לא מממש תכונה זו, הוא נוטה להתפרצויות זעם וכעסים.

יש לזכור שהאדם אינו מורכב ממספר בודד. כמו שבגוף האדם יש מספר איברים שאמורים לעבוד יחד כיחידה אחת, כך במפה הנומרולוגית של האדם יש מגוון מספרים במיקומים שונים שיוצרים תדרים ייחודיים שנקראים “קצב נשמת האדם”.

נילי זהבי סבו, נומרולוגית | יועצת מובילה לתהליכי שינוי | אבחון וייעוץ אישי | סדנאות והרצאות | התפתחות ופיתוח מודעות להעצמה אישית | אימון הורי ופענוח ציורי ילדים

0 0 votes
דירוג הכתבה

נילי זהבי סבו - מובילה לתהליכי שינוי דרך נומרולוגיה, אימון אישי ופענוח ציורי ילדים ומבוגרים

נשואה ואמא לילד. מפענחת ציורי ילדים, מדריכת הורים עוזרת להורים ליצור בית בריא ושמח. נומרולוגית חיובית כותבת מסרים של העצמה ופתיחת תודעה דרך האנרגיה של התאריך היומי. רוצה לעשות טוב ולחבר אותך אל ההצלחה שלך.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x