אנשיםתוכן חיובי

מי זה אדיר מילר בכלל?!

כשהייתי בן ארבע־עשרה, חבר שלי מהישוב התקשר אליי ואמר:
“אחי, אתה בא למופע סטנדאפ?”
שאלתי אותו: “מי מופיע?”
הוא ענה: “מה אכפת לך? אני מסדר לך כרטיס בחינם”.
אז ברור שהלכתי.
הלכנו יחד ברגל ובדרך שאלתי אותו: “איך קוראים לסטנדאפיסט?”
הוא ענה לי: “אדיר מילר”.
שאלתי: “מי זה אדיר מילר בכלל?!”
הוא השיב לי: “איזה אחד… מה אכפת לך, זה בחינם!”

בקיצור, הזמינו את אדיר מילר להופיע אצלנו ביישוב ושכרו את אולם הספורט. כשהגענו לאולם, ראינו שלמופע הגיעו אולי עשרים וחמישה ילדים בני גילנו, שישבו באולם שבנוי לשלוש מאות איש.
אחרי כמה דקות, המארגנים הבינו את הפדיחה שהם עשו, והעבירו את כולנו לחדר של חוג השחמט. אדיר מילר אפילו לא היה צריך מיקרופון, הוא פשוט דיבר איתנו רגיל ואנחנו ישבנו על הרצפה. על הרצפה!

אני בטוח שזה לא היה פשוט עבור אדיר מילר. עצם העובדה שלא הגיעו הרבה לראות אותו וחלק לא ידעו מי הוא בכלל (כולל אותי), ושהוא נאלץ להופיע בפני כמות קטנה של בני נוער בתוך חדר קטן ומעופש.
ההופעה הייתה מצחיקה.

מאז, עברו המון שנים ואפשר לומר שאדיר מילר הוא לא רק אחד הקומיקאים הכי מצחיקים והכי מוכשרים שנולדו בארץ, אלא גם אחד המצליחים ביותר. בלי קשר לסרטים (“פעם הייתי”, “סודות”, “פלאות”) ולסדרות המצליחות שלו (“רמזור, “הצורף”, “צומת מילר”), אדיר מילר עדיין מופיע בהופעות סטנדאפ וממלא אולמות (אפילו קשה להשיג כרטיסים), ואין אחד בארץ שלא יודע מי זה אדיר מילר.

הנקודה היא שהיום, כשאנחנו רואים את אדיר מילר, אנחנו לא רואים את העבודה הקשה, את כל התלאות, את כל הקשיים ואת כל הנפילות שהוא עבר, עד הוא הגיע לאן שהוא הגיע. אנחנו לא רואים את ההופעה המחורבנת שהוא עשה כי הוא היה חייב לעשות אותה, בחור בדרום הארץ מול בני נוער זבי חוטם, חסרי הערכה, בחדר קטן בלי מיקרופון.
אנחנו רואים רק את התוצאה הסופית.

אדיר מילר ידוע וניחן ביכולת אלתור מדהימה. הוא מסוגל לשלוף מהמותן ולהצחיק בלי חזרות ובלי זמן לכתוב את הבדיחות מראש. הוא גאון קומי והוא חד כתער – אבל מאחורי כל הכישרון הזה ישנם שנים על גבי שנים של הופעות וצבירת ניסיון.
על־פי “חוק ה־10,000 שעות” של מלקולם גלאדוול ((Malcolm Gladwell, כדי להפוך למומחה בנושא מסוים יש להתאמן בו כ־10,000 שעות, דבר שלוקח בסביבות עשר שנים.

אנשים מצליחים לא נולדו מצליחים. הם התאמנו, נכשלו, נפלו, התאוששו, קמו ונפלו שוב ובסוף נהיו מצליחנים בתחומם.
כדי להצליח במשהו בחיים, צריך לעבוד קשה ולהתאמן הרבה. ההצלחה לא נופלת מהשמים ובטח שלא נהיים מצליחנים ביום אחד.
הסוד הוא שאסור להתייאש, צריך להתמיד, ללמוד מהטעויות, לקחת את הכישלונות ואת הקשיים בקלות, לחייך למציאות בפנים ולהתחיל כל יום מחדש בגישה חיובית. לא להסתכל אחורה, רק קדימה.

“מסכימים איתי? לא מסכימים איתי? אשמח לדעת ולשמוע מכם, תודה רבה ? אני מזמין אתכם להירשם לערוץ היוטיוב שלי, ערוץ שמוקדש כולו להומור והשראה. נתראה שם…
או ליצור קשר ישירות:
שי גלבר 0522-289298 / [email protected]/ www.shaigelber.com

קישור לרכישת הספר שלי “צחוק, צחוק – אבל ברצינות” במחיר מוזל ישירות עד הבית

0 0 votes
דירוג הכתבה
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x