תוכן חיובי

“היכולות שלך חזקות יותר מהפחדים שלך”

17.7.23

בוקר טוב ליום חדש.

הנומרולוגיה היא תורת המספרים אך היא הרבה יותר מעבר לפירוש של מספר בודד.

היא מגלה לנו שני מצבי תודעה של האדם. הגילוי וההסתר.

במצב של גילוי, המודעות שלנו מתפתחת ומתחזקת ובאמצעות כלי הנומרולוגיה החיובית יש לנו ידע כיצד להתמודד עם אתגרים על ידי בחירת כלים שנכונים לנו להתנהלות במסע החיים.

במצב של הסתר, המודעות לא מתפתחת ואין הבנה שורשית למטרת האתגרים או לדרך שאנו עוברים או שקיימת בנו התנגדות וסירוב להתמודד איתם.

כך או כך, העולם נברא בהסתר – “העולם” מלשון “העלם”  או כמילות השיר: “יש דברים נסתרים, לא נבין לא נדע” אך אם יוצאים, שואלים למדים וחוקרים – מגלים את הסיבה.

הסיבה לקיום הנסתר מן העין מלכתחילה, היא למצוא את הרצון הפנימי לצאת מהסתר לגילוי, כי זה מה שהופך את החיים ליותר מעניינים, משמעותיים ומספקים.

השבוע השלישי של חודש 7 מחזק את יכולת הריפוי שאנו צריכים ולכן, האנרגיה היומית מבקשת שנשים דגש על היכולות הגבוהות שלנו לרפא את הפחדים שמלווים אותנו ולשחרר אותם.

כולנו מתהלכים בעולם עם איזה פחד או חרדה שמנהלת אותנו. זה יכול להיות פחד מכישלון, פחד להתחייב, חרדה הורית, חרדה קיומית, פחד מעימות, פחד מחשיפה ועוד.

כל מצוקה שאדם נמצא בה מעלה את רמת הלחץ והמתח בנפש וגורמת למחשבה או פעולה לא הגיונית. משום שחרדה לרוב נקשרת למשהו עתידי שטרם קרה, גם אם חרדה היא תוצר של משהו שקרה בעבר. ואם זה טרם קרה אז למה יש סיבה לפחד?

משום שרוב החרדות הן תוצר של אי וודאות שמזין את הפחד בשילוב סיפור שהתרגלנו לספר לעצמנו והוא זה שממשיך לשכנע אותנו שיש לכך סיבה ממשית להמשיך לאחוז בפחד.

שאלו את עצמכם: ממה אתם פוחדים? מה מאיים עליכם? והאם זה קשור לאירוע מהעבר שעדיין מנהל אתכם בתת המודע ומוציא אתכם מאיזון רגשי. מה יגרום לכם לאזור אומץ ולצאת ולכבוש את היעדים שלכם?

שכתבו מחדש את הסיפור שיושב אצלכם בתודעה. שחררו אותו והחליפו אותו בסיפור אחר קצת יותר שמח, יותר הגיוני ותואם את מי שאתם היום.

טיפ יומי: החליפו אומץ בפחד והשתמשו בקסם האישי שלכם להגשים כל יעד. סמכו על עצמכם והגבירו ביטחון עצמי. אתם יכולים ומסוגלים להתגבר על כל אתגר. אף פעם לא מאוחר להתחיל.

בהצלחה!

נילי זהבי סבו, נומרולוגיה חיובית, מדריכת הורים ומפענחת ציורי ילדים.

מחברת אותך אל ההצלחה שלך

3.8 4 votes
דירוג הכתבה

נילי זהבי סבו - מובילה לתהליכי שינוי דרך נומרולוגיה, אימון אישי ופענוח ציורי ילדים ומבוגרים

נשואה ואמא לילד. מפענחת ציורי ילדים, מדריכת הורים עוזרת להורים ליצור בית בריא ושמח. נומרולוגית חיובית כותבת מסרים של העצמה ופתיחת תודעה דרך האנרגיה של התאריך היומי. רוצה לעשות טוב ולחבר אותך אל ההצלחה שלך.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x