תוכן חיובי

על “יום משוב” בנומרולוגיה אתם חייבים לדעת

הנומרולוגיה, היא תורת המספרים המתייחסת למשמעות האנרגטית של המספרים והשפעתם על חיינו.

אך מעבר לפרשנות היבשה של כל מספר, הנומרולוגיה היא כלי העצמה ושפה מרתקת שפותחת לנו צוהר להבנה של מסע חיינו דרך תאריך לידתנו ומעל הכל – הידע הרב שהיא מעניקה, מעלה בנו את המודעות האישית ועוזרת לנו להתפתח ולהפיק מעצמנו את המיטב.

לכן יום הולדתו של האדם הוא הרבה מעבר לעוגה ובלונים, כי בתאריך לידתו של האדם יש המון ידע –  “הוראות יצרן” אם תרצו, שכל אדם חייב לדעת על עצמו כדי לחיות חיים מסופקים ולממש את הפוטנציאל שלו.

אבל זה רק “טיפה בים” מכל הידע שגלום בחוכמת המספרים.

כשהתחלתי לחקור את השפעת המספרים על חיי, הבנתי את הדרך שעברתי, את הסיבות לאירועים בחיי וזה עזר לי לחבר הרבה חלקים חסרים בפאזל האישי של חיי, לבנות ביטחון עצמי ולהתחבר לאני הפנימי מחדש – וזו תחושה נפלאה.

“ימי משוב” בנומרולוגיה, אלו הם ימים מסויימים בכל חודש, שמטרתם לשקף לנו דרך אירועי אותו היום, את ההתקדמות שלנו במסע ההתפתחות והמודעות האישית והחברתית שלנו.

ימים אלה מעניקים לנו “פידבק” והם נועדו לדייק אותנו בנושאים “ארציים” ובחלק מהימים בנושאים “רוחניים”.

בימים 4, 13, 22 ו- 31 לחודש המשוב שמגיע אלינו הוא דרך מסגרות חיינו לכן האירועים שיעסיקו אותנו יותר בימים אלה, יהיו מסגרות החיים קרי, ענייני זוגיות, בית וכספים, שם נתבקש לעשות סדר ולדייק את עצמנו.

בימים 7, 16 ו-25 לכל חודש, המשוב שיגיע אלינו הוא דרך תחושות פנימיות שאנו חווים עם עצמנו ולכן בימים אלה נרגיש עייפות וכבדות, כי האנרגיה מבקשת לעודד אותנו לקחת הפסקה ולנוח ממירוץ החיים, להוריד קצב ולהתכנס פנימה לצורך עשיית חשבון נפש וניתוק מהרעש החיצוני.

יום משוב יכול להיות יום מיוחד שמביא איתו הרבה תשובות לשאלות שאנו רוצים לקבל עליהן מענה,
המשוב יכול להגיע דרך אנשים שנפגוש, שירים שנשמע, שלטים בדרך או מסר חזק שיגיע אלינו ולא נוכל להתעלם ממנו.

אך עלינו להיות פתוחים לקבל את המשוב, להבין אותו ולשפר את עצמנו דרך החוויות של אותו יום ובכך להמשיך ולהתקדם לעבר מימוש הפוטנציאל שלנו.

בהצלחה!

נילי זהבי סבו, נומרולוגיה חיובית, מדריכת הורים ומפענחת ציורי ילדים.
מחברת אותך אל ההצלחה שלך

5 1 vote
דירוג הכתבה

נילי זהבי סבו - מובילה לתהליכי שינוי דרך נומרולוגיה, אימון אישי ופענוח ציורי ילדים ומבוגרים

נשואה ואמא לילד. מפענחת ציורי ילדים, מדריכת הורים עוזרת להורים ליצור בית בריא ושמח. נומרולוגית חיובית כותבת מסרים של העצמה ופתיחת תודעה דרך האנרגיה של התאריך היומי. רוצה לעשות טוב ולחבר אותך אל ההצלחה שלך.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x