איך זה לאפר נשים עיוורות? במילה אחת – חוויה !!!

אני לא מאמינה שעברה שנה מאז שהעברתי בפעם הראשונה סדנת איפור לנשים עיוורות.

הכל התחיל כששרון כדר קלדרון, חברה יקרה שאיבדה את הראייה בגיל 20, פנתה אלי ואמרה "יערה, את יודעת…אם יש משהו שאני מתגעגעת אליו זו היכולת להתאפר בעצמי. אם יש משהו שאני שקשה לי לעשות הוא להתאפר לבד. אני מפחדת שאם אאפר את עצמי עכשיו אראה כמו ליצן בקרקס". מיד הרגעתי אותה ואמרתי לה, אני אלמד אותך איך לעשות את זה. לא באמת ידעתי אם ואיך אצליח, אבל היה לי ברור שאני חייבת לנסות. היא ענתה "בשמחה! אני מכירה נשים נוספות שישמחו ללמוד ממך".

אבל לפני שהבנתי איך אני מלמדת אחרות איך להתאפר מבלי לראות, אני צריכה קודם כל להבין איך אני עושה את זה בעצמי. החלטתי לכסות את עיני במטפחת כדי להבין, איך ניתן לראות את תווי הפנים מבלי לראות אותם בפועל. כמובן שהשתמשתי בחוש המישוש והבנתי שזה לא עניין פשוט בכלל.

לאחר מספר ימים, נפגשתי עם שרון וחברותיה. לכל אחת היה ליקוי ראייה בדרגה שונה, אך המשותף לכולן היה סיפור חיים מדהים. לימדתי את הנשים להתאפשר ללא מראה, לחוש בעזרת חוש המישוש ובעזרת מברשות את גבולות הפנים, את עצמות הלחיים, את צורת הגבות – היה מצחיק, היה מאתגר, היה מרגש והכי הכי היה מוצלח. הן הצליחו להגשים חלום ועשו את זה נפלא.

בעקבות הסדנא, הן קיבלו חזרה את היכולת להרגיש נשיות ומטופחות בכוחות עצמן, הן למדו איך להתאפר למרות מגבלת הראייה.

מאז אנחנו בקשר, אני מקבלת מהן תמונות ומייעצת איך לתקן ואיך לשפר. זו היתה חוויה מלמדת ומעצימה לכולנו שלימדה אותנו שאין דבר העומד בפני הרצון.

שלכם,

יערה הוד, איפור מרגש לנשים אמיתיות

050-566-4410

יערה הוד

נעים להכיר ותודה שהצטרפתן, אני יערה הוד, כבר יותר מ-15 שנה מאפרת נשים במעגלי החיים - איפור מרגש לנשים אמיתיות. אני מאפרת לאירועים כגון: בנות מצווה, נשף סיום, אירועים, כלות ומלוות וצילומי תדמית. ואם יש משהו שאני אוהבת יותר מלאפר זה ללמד לאפר! אז גם אם אין לך אירוע מרגש בדרך את מוזמנת לסדנא אישית או קבוצתית ללמוד איך להיות המאפרת של עצמך- כולל סיבוב מודרך בחנויות קניית איפור מותאם. מוזמנת להתרגש ביחד איתי,

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
WhatsApp chat