ללא קטגוריה

יופי של התחלה חדשה

כשג'ודית מגן הזמינה אותי להתנדב עבור עמותת "רוח נשית" התומכת בנשים שיצאו ממעגל האלימות, נעניתי בשמחה. מדובר בעמותה ללא מטרות רווח המסייעת לנשים נפגעות אלימות למצוא תעסוקה ולבסס עצמאות כלכלית כדי שיוכלו להיחלץ ממצבי עוני וסיכון. העמותה פוגשת נשים ב"יום שאחרי" האלימות – כאשר הן רוצות לפתוח דף חדש, אך עדיין מתמודדות עם בעיות ומשברים שהם תולדה של נסיבות החיים המורכבות שחוו.

לרב, הנשים הנפגעות סובלות מביטחון עצמי נמוך ואין כמו כמה שעות של טיפוח אישי והדגשת תווי היופי החיצוניים כדי להקרין את היופי הפנימי החוצה.

לסדנת האיפור שנערכה בתל אביב, הגיעו נשים בטווח גילאים רחב (20-60), נשים מרקעים שונים. כאלה שסבלו מאלימות מילולית, כלכלית, נשים שחיות לבד בפעם הראשונה, שיוצאות לעבוד בפעם הראשונה – כולן נשים שמתחילות מחדש עם הרבה תקווה ותמיכה מהסביבה.

במהלך הסדנה שיתפתי אותן בטיפים לאיפור נכון, מה מתאים ליום, מה מתאים לערב, הסברתי איך להתאפר לראיון עבודה ואיך להשתמש נכון במוצרים שיש לכל אחת בתיק האיפור שלה.

בסיום הסדנא, כל משתתפת קיבלה במתנה שפתון ובאמת היתה תחושה שהתחלה חדשה עומדת בפתח של כל אחת ואחת מהנשים האלה.

שלכם,

יערה הוד, איפור מרגש לנשים אמיתיות

050-566-4410

0 0 votes
דירוג הכתבה

יערה הוד

נעים להכיר ותודה שהצטרפתן, אני יערה הוד, כבר יותר מ-15 שנה מאפרת נשים במעגלי החיים - איפור מרגש לנשים אמיתיות. אני מאפרת לאירועים כגון: בנות מצווה, נשף סיום, אירועים, כלות ומלוות וצילומי תדמית. ואם יש משהו שאני אוהבת יותר מלאפר זה ללמד לאפר! אז גם אם אין לך אירוע מרגש בדרך את מוזמנת לסדנא אישית או קבוצתית ללמוד איך להיות המאפרת של עצמך- כולל סיבוב מודרך בחנויות קניית איפור מותאם. מוזמנת להתרגש ביחד איתי,
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close