לצייר גבה, לשבור שגרה ולהיות יפה

באפריל 2014 גילתה שרון איתן שחלתה בסרטן שד. החודשים הראשונים של הגילוי עברו עליה בהרבה תמיכה ועזרה מהסביבה והיא החליטה לחלוק את השפע הזה עם נשים אחרות במצבה.

שרון איתן

היא הקימה את קבוצת שלובות – קבוצה היוזמת מפגשי מתנדבים להעשרת הידע והזמן של נשים מתמודדות. זוהי דרכה להנעים את שגרת היום של המתמודדות, להפגיש אותן על נשים אחרות ולהשכיח לכמה רגעים את שגרת הכאב.

שרון הזמינה אותי לסדנת צילומי תדמית שנמשכה יומיים. במהלך הסדנה הותאמו לנשים בגדים, הן צולמו על ידי צלמת מקצועית (חלקן אפילו נחשפו פיזית) ואני איפרתי אותן.

המטרה היתה לשבור שגרה, לצאת לכמה רגעים מהחיים האפורים ולמלא אותם בצבע. איפרתי את הנשים, לחלקן אף צבעתי גבות – אין מה לומר צבע בהחלט מוסיף טעם לחיים.

שלכם,

יערה הוד , איפור מרגש לנשים אמיתיות

050-566-4410

יערה הוד

נעים להכיר ותודה שהצטרפתן, אני יערה הוד, כבר יותר מ-15 שנה מאפרת נשים במעגלי החיים - איפור מרגש לנשים אמיתיות. אני מאפרת לאירועים כגון: בנות מצווה, נשף סיום, אירועים, כלות ומלוות וצילומי תדמית. ואם יש משהו שאני אוהבת יותר מלאפר זה ללמד לאפר! אז גם אם אין לך אירוע מרגש בדרך את מוזמנת לסדנא אישית או קבוצתית ללמוד איך להיות המאפרת של עצמך- כולל סיבוב מודרך בחנויות קניית איפור מותאם. מוזמנת להתרגש ביחד איתי,

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

בדוק גם

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
WhatsApp chat