השראהצרכנות חיובית

מתנה של חירות אמיתית ב1 ש"ח ליום!

"בכל דור דור,חייב אדם לראות את עצמו כאילו הוא יצא ממצרים…" זו הסיבה שכולנו נשב סביב שולחן ליל הסדר ונספר ביציאת מצריים. השנה מושג החירות תופס משמעות רחבה אפילו יותר בעקבות הבחירות שהן סמל הסמלים של אומה חופשית – האפשרות לבחור את המנהיג ולהשפיע על הגורל של המדינה בשנים הקרובות. לא תמיד אנחנו מעריכים מספיק את החירות שאנחנו מקיימים בעצם החיים שלנו במדינה. וכדי לקבל קצת פרספקטיבה תמיד אפשר להסתכל על מצבן של אומות ועמים אחרים שמצבנו כאומה וכעם הרבה יותר טובים משלהם ולמען האמת יש בידנו היכולת לסייע להם להפוך לבני חורין גם הם.

אחת הדוגמאות לעם שסובל שנים ארוכות באפריקה משלטון אכזרי ורודן למרות שמדובר ברפובליקה הדמוקרטית הוא העם הקונגולזי. מיליוני אנשים וילדים סובלים מתת תזונה קשה ומעוני נורא וכל זאת למרות שהמדינה עצמה היא אחת מהמדינות המבורכות ביותר באפריקה ובעולם במשאבי טבע , ביערות במים ובחומרים נוספים שבחלוקה הוגנת יכולו לאפשר רווחה גדולה לכל תושביה.

אחת מהדרכים החשובות להפוך לבני חורין היא האפשרות לאכול ולהתקיים בכוחות עצמיך ובין היתר מסיבה זו בעמותת Africa2030 עובדים מאז 2012 להקים בקונגו ובאפריקה כולה מרכזים לגידול ספירולינה – מיקרו אצה בעלת סגולות תזונתיים גבוהים מאוד שניתן לגדל אותה בקלות ויחסית בעלות לא גבוהה – הדרך שעושה העמותה בקונגו היא גיוס כספים להקמת המרכזים ובניית תכניות והכשרות לקונגולזים שיוכלו להפעיל את המרכזים ולגדל ספירולינה לשימוש בכוחות עצמם.

ילדים שלוקחים חלק בתכנית Africa2030 הודות לתרומות 1 ש"ח ליום!

בעזרת הספירולינה והתכניות של העמותה בקונגו הצליחו לבנות תכנית שבאמצעותה בעלות של 1 ש"ח ליום ניתן להציל ממוות ילד/ה בקונגו שסובלים מתת תזונה קשה.

כחלק מגיוס הכספים של העמותה לטובת הרחבת הפעילות היא מציעה לכם לקנות מתנה לעצמכם וליקיריכם בשמם דרך תרומה של 365 ש"ח לתכנית 1 ש"ח ליום. השנה נוכל לזכור את החירות שלנו בכך שנעניק אותה לאחרים. בתרומה של 1₪ ליום התרומה הזו תעניק להם את החירות להיות מוזנים דרך מרכז לגידול ספירולינה בכוחות עצמם ולקחת לידיהם את חירותם באופן זה. לתרומות

0 0 vote
Article Rating

תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close