הטיול שכולו תרומה!

אם גם לכם מזג האוויר הסוער שינה את התכניות - תדעו שמחר עדין תוכלו גם לטייל וליהנות עם הילדים ובו זמנית גם לתרום למטרה טובה במיוחד!

ביומיים הראשונים של חול המועד השנה, מזג האוויר היה שונה ממה שהכרנו בדרך כלל בפסח. אבל הישראלים אוהבים לטייל ולמרות מזג האוויר יצאו רבבות של ישראלים לטיל בשמורות הטבע, בנחלים ובפארקים. אבל אם תכננתם לטייל עם הילדים והתכנית התבטלה הנה אופציה טובה נוספת שבנוסף לחוויית הטיול גם מהווה תרומה לאגודה למלחמה בסרטן.

נועם פוזן
מנהלת שיתופי פעולה וגיוס משאבים באגודה למלחמה בסרטן

לדברי נעם פוזן, מנהלת שיתופי פעולה וגיוס משאבים באגודה למלחמה בסרטן "מזה עשר שנים שמסלול הטיולים המשפחתי והחווייתי של האגודה למלחמה בסרטן, יוצא לדרך בחול המועד פסח, השנה, מדובר בסלול חוויתי שיתקיים באזור מצפה מודיעין במסלול הליכה נוח ומתאים לכל הגילאים. וכולל שלל פעילויות פרי שיתופי פעולה והתנדבות של האגודה למלחמה בסרטן, בנק מזרחי טפחות ובשיתוף קק"ל".

על פי התוכנית המקורית, נקבע הטיול ליום ראשון אך מזג האוויר ההפכפך בפסח הזה, הביא את המארגנים לדחות אותו ליום שלישי וכך לטייל בזג אוויר בהיר ושמשי יותר עם 21 מעלות באזור מודיעין.
הטיול יערך ביום שלישי 23 באפריל – ג' חול המועד פסח, בין השעות 08:00-13:00.

מה מתוכנן להיות בטיול?

"מדובר בטיול מרתק ומלא חוויות לכל המשפחה שכולל השנה הפנינג עם סדנאות יצירה, מופע בלונים של קרמבו הליצנית, בועות סבון ופעילות רכבי קארטינג" היא מציינת. בנוסף יערך שעשועון נושא פרסים הודות לפעילותה ההתנדבותית של עמותת 'אור ירוק' הפועלת לצמצום מספר הנפגעים בתאונות דרכים ולהשפיע על שינוי תרבות הנהיגה בישראל. "השנה גם יזכו המשתתפים לצפות במופע מרהיב וסדנאות קפוארה של עמותת "חרדים לקצב", העוסקת בקידום הספורט במגזר החרדי, וקידום נוער בסיכון באמצעות ספורט ואומנויות לחימה". מסיימת פוזן.

מגוון פעילויות מגוונות בטיול פסח 2018

המחיר: 30 שקל לאדם או  100 שקל למשפחה בת 4 נפשות ומעלה  – ההכנסות קודש לאגודה למלחמה בסרטן. ילדים מתחת לגיל שנתיים ללא תשלום. כל ההכנסות קודש לפעילות האגודה למלחמה בסרטן,

לספונטניים ניתן גם להירשם במקום: בדוכן האגודה למלחמה בסרטן בחניון של "מצפה מודיעין" בסמוך למגדל התצפית. למידע ורישום ניתן להתקשר: 03-5721603 / 03-5721639
או להירשם באתר.

תגיות

לתמיכה בפעילות האתר

₪6,102 גויסו מתוך ₪50,000

–אנא השאירו מספר טלפון באזור "תגובה" על מנת שנוכל לחזור אליכם לתמיכה לא מקוונת–

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪5.00

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית. במהלך 2018 כתבה באופן שוטף חדשות טובות במדור באתר Mako. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close
WhatsApp chat