חנוכה הגיע זמן לצאת החוצה ולהכיר את השכנים!

חופש חנוכה כבר דופק בדלת ולמרות שיש עד יום שלישי בבוקר, העובדה שכבר הערב מדליקים נרות מכניסה את אווירת החג והחופשה לכולנו. מה שעוד מכניס לאווירה הן שלל ההצגות והמופעים שמככבים בשלל פוסטרים וכתבות בטלוויזיה. אבל מלבד כל אלה קיימות יופי של פעילויות בערי ישראל השונות כך שגם אם רוצים לעלות על הרכב ולנסוע לבקר בערים השונות או להישאר בבית יש הרבה מאוד מה לעשות – ובחינם!

השנה באופן ייחודי חנוכה היהודי וחג המולד הנוצרי נופים במקביל מה שהופך את הרחובות לעוד יותר מוארים מבדרך כלל. וזו בהחלט הזדמנות מעולה להתחיל את החגיגות ולהגיע לחגוג ולהנות משלל סגנונות ומנהגים.

בערים רבות שמים דגש על פעילות קהילתית ושכונתית ופועלים לעודד את השכנים בבניינים בעיר להדליק נרות יחד. בנוסף, פועלות עיריות ומועצות אזוריות רבות לעידוד התושבים לפעילות משותפת הכוללת כמובן הדלקת נרות וסופגניות לצד שפע של פעילויות בידור ואומנות.

ריכזנו את הפעילויות הנבחרות של הערים השונות ובלחיצה על כל שם ניתן להתרשם מהפעילות המומלצת: תל אביב , חולון, גבעתיים, רעננה, לוד, באר שבע , מועצה אזורית גדרה שמציינת בחנוכה את יום הולדתה ה-135, מועצה אזורית בניימין, היישוב אפרת.

ואם כל זה לא מספיק ואתם מעוניינים לרכוש חנוכייה מיוחדת או להצטרף לסדנה ייחודית להכנת חנוכיות מקפסולות קפה ממוחזרות לכבוד החג , במסגרת תנופת המחזור הארצית/ עולמית, החליטה האומנית מיכל ברוטפלד להצטרף למהפכת המחזור, ויצרה סדנאות ייחודיות ומקוריות מקפסולות קפה ממוחזרות. הקפסולות עשויות מאלומיניום,  מתכת איכותית בעלת תכונות ייחודיות כמו חוזק ומשקל קל ,הופכות את האלומיניום לחומר גלם מבוקש המשמש לצרכים רבים.

חנוכיה מקפסולות קפה ממוחזרות של האומנית מיכל ברוטפלד

בסדנאות היצירה מקפסולות הקפה הממוחזרות ניתן ליצור פמוטים וחנוכיות, קישוטי מסגרות ומראות, תכשיטים ועוד את הקפסולות המשומשות אוספת מיכל מכל החברים והמכרים שמרבים בשתיית קפה, ובנוסף היא אוספת גם דיסקים משומשים עליהם בונים את הפמוטים וכן גזרי עץ שנאספים מגיזומים ברחובות שמהווים את הבסיס לפמוטים.

בחנוכה תערך סדנה ליצירת חנוכיות מקפסולות משומשות, ביום שלישי 24.12.19 בשעה 10-12 בבוקר בתל אביב. עלות סדנה 120 ₪ למשתתף.  לפרטים נוספים 0522530195

תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close
WhatsApp chat