דעותהשראהמהקהילהרעיונות טובים

לחלום בגדול…

בתוך החלומות , נמצאות ההזדמנויות שלנו...

לכולנו יש חלומות. חלק מהותי בקיומנו כבני אדם , הוא השאיפה והרצון להגשים אותם. לכל אדם צריכה להיות מטרה, וכשמשיגים אותה- זה בדיוק הזמן לחפש אחת חדשה…

המטרות, השאיפות והחלומות ממלאים אותנו מבפנים, נותנים לנו אנרגיות להמשיך הלאה כך שבעיני אין להם סוף. בד”כ החלום יהיה משהו שתופס אותך מבפנים מהלב, יכול להיות שזה רחוק מהמציאות ומהשגרה בה אתה נמצא, אבל משהו בפנים יניע אותך להגשים אותו.  וכשהשגת את המטרה , מה אז? זהו, סיימנו חוזרים לשגרה ? ממש לא. קחו לדוגמא אדם שהחלום שלו היה להיות עשיר , והוא השיג את המטרה והפך למיליונר. אם יגיד לעצמו “סיימתי יש לי הכל…” כעבור זמן מה הוא ירגיש ריקנות מבפנים. למה? האדם הוא יצור סתגלתן מטבעו ובאיזשהו שלב הוא יתרגל למצב החדש ,ולאורח החיים הזה, ואז יתחיל להשתעמם. הכל יהיה לו מובן מאליו ואין יותר לאן לשאוף- וכאן מתחילות הבעיות ( לכן לא פעם שמעתי על אנשים שהיו מיליונרים ואיבדו הכל, או לחילופין נשארו עם הכסף אבל היו בודדים ולא מאושרים מבפנים). אני חושבת שהסיבה היא שהם לא הציבו לעצמם מטרה מאתגרת חדשה. לא משהו שאפשר לקנות בכסף ולהשיג בקלות, אלא משהו שיאתגר אותם ויעשה להם טוב מבפנים, לנפש. 

בעיני מטרה- היא הנאה. צריך לדעת להנות מהדרך לפסגה. ומהרגע שהגעת אליה תהנה כמובן מתחושת הסיפוק שממלאת אותך , תתענג עליה, תטפח לעצמך על השכם , ואז תקבל ביטחון לגבי מי שאתה ומה שאתה מסוגלים וזה בדיוק הזמן…להציב מטרה חדשה ולעבור לחלום הבא 🙂

איך בוחרים את המטרות שלנו?  יש כאלו שיגידו שכדאי לחלום בקטן, וכך יהיה קל יותר להשיג את המטרה. אני אומרת- אל תגבילו את עצמכם, תחלמו בגדול! תאמינו בעצמכם ושהכל אפשרי אם באמת רוצים . וזה בסדר לשים מטרות קטנות כאבני דרך בדרך אל המטרה הסופית, אבל שזו- תמיד תישאר כנגד עינכם .

“אתה יכול להגיע רחוק כל עוד המוח מאפשר לך, מה שאתה מאמין זה מה שאתה מגשים” (מרי קיי אש)

ותזכרו תמיד, בסופו של דבר המחשבות שלנו הופכים למילים , המילים לפעולות, הפעולות להרגלים, הרגלים לאופי, והאופי לגורל שלנו.

בחרו לכם את הגורל שלכם, עשו מה שטוב לכם והגשימו את עצמכם . אני כבר התחלתי 🙂

בהצלחה במסע אל החלומות… עדי.

5 1 vote
דירוג הכתבה

עדי דניאל בנאי

היי אני עדי, אמא לשתי בנות, בעלת תואר בפסיכולוגיה וניהול, עובדת משרה מלאה וכדי למלא את הנפש במה שעושה לי טוב אני גם כותבת , וגם משחקת מקווה שאצליח לגרום לכם לחייך ולהאמין בעצמכם , כי זו השליחות שלי כאן :)
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x