ללא קטגוריה

פרויקט ״חיוך של ילדים״ – גיוס רכישות של ערכות לחג החנוכה עבור ילדים בבתי חולים ביוזמתה של בעלת סטודיו לעיצוב גרפי ומותג ילדים

לפני כשבועיים קיבלתי בדואר חוברת קסומה לחנוכה לילדים ועליה הייתה מודבקת מדבקה שמדובר במתנה מ"צוות ביזקו" ורויטל מור חיים. קצת אחר כך הבנתי שמעבר למתנה מקסימה לחנוכה הכוללת שירים ומנהגי החג, דפי צביעה, הכנת סביבון בתלת-מימד ועוד. מדובר בחוברת שההכנסות מהרכישות שלה מיועדות לסיוע לילדים בבתי חולים מה שמיד משך את תשומת ליבי ושימח אותי כי הבנתי שצוות ביזקו בעצם רכש את החוברות ותרם כך למטרה חברתית מקסימה.

הפתק שחיכה על החוברת מרויטל וצוות ביזקו

כחברה בצוות BiZCO (Business Collaborations) ארגון קסום שהוקם במהלך מגפת הקורונה ע"י ליאת זילברמן ומרי קסלר לופו אליו הצטרפתי גם אני. הארגון מהווה חממה עסקית ומרחב הזדמנויות רב מערכתי, שבראש ובראשונה פועל לייצר ולקדם חיבורים עסקיים בין עסקים קטנים, ארגונים חברות, רשויות וגופים גדולים, דרך מגוון רחב של פלטפורמות ושיתופי פעולה. במטרה לקדם פרויקטים, לפתח מודלים עסקיים ומוצרים חדשים, המספקים פתרונות חדשניים ונותנים מענה לצרכים המשתנים בשוק העסקי, בזמן משבר הקורונה ולאחריו.

החוברת הזו של רויטל היא דוגמה קטנה לשיתוף פעולה כזה כמו שהיא עצמה מספרת: הקשר עם ביזקו נוצר בעקבות תיוג שלי בפוסט של מכרה. היא חשבה שזה יכול לעניין אותי והיא בהחלט צדקה! המטרה שלי בהצטרפות לביזקו היא כמובן להכיר עוד אנשים, ליצור חיבורים טובים ולהגיע לחברות וארגונים עם מותג הילדים שלי: שוֹפּוֹלִי – לומדים ונהנים.

רויטל מור-חיים היא הבעלים של סטודיו זיקית עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום העיצוב הגרפי לפרינט, עיצוב גרפי לדיגיטל, בנייה ועיצוב יצירתי של מותגים. שמלווה בעלי עסקים וחברות בנראות הגרפית שלהם ובאמצעות אלמנטים שיווקיים מותאמים.
מתמחה בבנייה ועיצוב יצירתי של מותגים .

רויטל מור חיים בעלת סטודיו זיקית יוזמת המוצרים שמסייעים במכירתם לילדים בבתי חולים

איך עלה הרעיון ליצור את היוזמה הזו?

"כאמא ל-3 ילדים אני‭ ‬מבינה‭ ‬את‭ ‬הצורך‭ ‬במלחמה‭ ‬תמידית: ‬התמכרות‭ ‬למסכים‭!‬" מספרת מור חיים ומוסיפה:
"אני מטפחת מותג ייחודי לילדים מזה כ-5 שנים בשם: שוֹפּוֹלִי‭ – ‬לומדים‭ ‬ונהנים המציע‭ ‬ערכות‭ ‬ומשחקי‭ ‬העשרה‭ ‬חינוכיים, למוסדות וארגונים במחיר שווה לכל כיס מרגשים‭ ‬וערכיים במטרה להעשיר את עולמם, לסייע ‬לחברה‭ ‬כולה‭ ‬וליצור ‬חיבור‭ ‬חזק‭ ‬ומשמעותי‭.‬"

ואיך נכנסת התרומה לילדים בחוויה של העסק שלך?

"חלק בלתי נפרד מה-DNA שלנו, זה לעזור לאוכלוסיות חלשות, בכל פעם במקום אחר. רווחים ממכירת הערכות יוקדשו לסיוע עבור אוכלוסיות חלשות." היא אומרת, "אנחנו יוזמים פרויקטים פרטיים, בהם אנחנו מגייסים כספים כדי להפיק ערכות מיוחדות לחגים ולחלק אותם לילדים חולים במחלקות אונקולוגיות בבתי חולים. זה מעלה חיוך על הפנים של הילדים וגורם לשמחה בלב למשפחות שלהם. בחג החנוכה הזה גייסנו רכישות של ערכות מיוחדות שבנינו ותיאמנו עם בית החולים סורוקה, ב״ש
לחלוקה במחלקות לילדים החולים."

כמה חוברות נמכרו עד כה?
"אני לא באמת זוכרת. זה לא רק חוברות, זו ערכה שלמה, הכוללת חוברת, חבילת טושים, ספלים עם שוקולדים, מטבעות שוקולד וסביבונים. בראש השנה הייתה מכירה של כ-250 ערכות בחנוכה שעבר מעל ל-350 ערכות ועשינו זאת גם בשנים קודמות."
ומה הצפי? בחנוכה הזה מעל ל-100 ערכות. שזה אומר – 100 ילדים והמשפחות שלהם!ניתן לעקוב ולראות פרטים ויישום בע״ה בבית חולים סורוקה, ב״ש במהלך שבוע הבא בעמוד העסקי של שוֹפּוֹלִי לומדים ונהנים,

כאן ניתן להכיר את המוצרים של שוֹפּוֹלִי מקרוב ולקבל פירוט בלחיצה כאן

ליצירת קשר עם רויטל בטלפון : 050-4262526 או במייל: [email protected]


5 2 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close