דברים שאותי משמחיםתוכן חיובי

"חורף, צריך ללבוש מעיל כל החורף…"

קרה לכם לאחרונה שאתם קמים בבוקר, מתעדכנים במזג האוויר- כי אתם אחראיים, ומגלים שכמעט כל היום בהיר? קריר, כן, אבל סך הכל שמשי. אז אתם מתלבטים קצת מה ללבוש שייתן את המענה הנכון ביותר, ומחליטים שבגד ניטרלי עם ז'קט ארוך אבל קליל יכסה גם את הקרירות של הבוקר וגם את ההתחממות של הצהריים. עד כאן, הכל מצוין. אבל מה שאנחנו שוכחים, זה שלמזג האוויר יש נטייה להשתנות לגמרי.

כמה פעמים ימים חמימים או קרירים הפכו בבת אחת, משבע-שמונה ואילך, למקפיאים לחלוטין? וכמה ימים שמשיים החליטו פתאום לטפטף עלינו בלי שום הכנה מראש? בתקופה הזאת של השנה, כשהחורף כבר ממש כאן אבל עוד לא בטוח אם נאים החדרים בעיניו ואם שווה להישאר, זה קורה לנו הרבה. ובכל פעם כשזה קורה לי אני תוהה לעצמי למה בדיוק החלטתי שלקחת סוודר זו טרחה מיותרת.

התמונה של השבוע נועדה בדיוק למצבי תסכול כאלו. כשקר, כשמטפטף, כשהכל היה טוב לפני רגע אבל עכשיו זה פתאום קצת מוגזם. תראו ותשפטו בעצמכם:

זה נורא יפה בעיניי. זה קורה לכולנו אבל זה לא בהכרח מוביל את כולנו לחשוב על פתרון, ועוד לא רק בשבילנו אלא בשביל כל מי שיבוא אחרינו. זה פשוט, וזה מקסים.
רק לא לשכוח להחזיר…


גילו נאות- לא אני צילמתי את התמונה השבוע, אפילו לא יד שנייה. ראיתי את השלט מחלון האוטובוס במהירות גבוהה מכדי לצלם, וכששלחתי קרובי משפחה לאזור אף אחד לא הצליח למצוא את המיקום המדויק שוב. התמונה שהופיעה היא תמונה דומה מאוד שמצאתי, אולי אפילו אותה התחנה. לצערי, את הצלם המקורי אין לי איך למצוא- אז אם התמונה מוכרת לכם השמיעו קול, כדי שהקרדיט יגיע למי שמגיע ?

0 0 votes
דירוג הכתבה

הדר נעימי

בת 24, סטודנטית לפסיכוביולוגיה. מאמינה שחדשות טובות נחוצות לעולם בדיוק כמו חמצן, או מים, או שוקולד.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x