מעשים טובים

בואו נצחק יחד ונתגבר יחד!

מעת שהממשלה הכריזה כי ההתקהלות אסורה ונכנסנו לבתים, נכנסו לבתים גם אומנים שחקנים ומפעילי ימי הולדת רבים לילדים שעיקר עבודתם ופרנסתם בימי השגרה קשורה בגרימת שמחה לילדים. למרות שבימים אלה עבודתם הופסקה באחת יש מי שלגרום שמחה לילדים היא לא רק מקור הכנסה אלא שליחות ובימים אלה עובדים קשה יותר מתמיד ללא תשלום עם חיוך גדול ורחב.

אחת הדוגמאות המרגשות מאוד היא של כוכב הילדים הידוע יניב אנג’ל, המוכר יותר בשמו “יניב המגניב”. תושב יבנה ממשיך לשמח ילדים כי “חייבים לשמוח ולצחוק  גם אם יש מגפה המאיימת להשתלט על העולם!”

יניב המגניב

לדבריו: “כאב לשני ילדים בעצמי אני יודע טוב איך מרגיש ילד בימים מוזרים שאין בית ספר ואי אפשר לצאת מהבית. יניב שם לב שהרבה ילדים מרגישים עצובים כי הם מתגעגעים לחברים, מתגעגעים למשחקים בגינה ואפילו מתגעגעים לבית הספר.”

בשבוע וחצי האחרונים שגרת יומו של יניב התמלאה בפעילות מהתנדבות דרך מחלקת הרווחה בעיר בחלוקת מזון למשפחות נזקקות. דרך גיוס חברים טובים שתרמו משאית משא, ואלתור מסיבת יום הולדת ברחוב לילד חמוד בשם דויד שחגג יום הולדת בהסגר והיה מאוד מאוד עצוב מהמצב.

יום ההולדת לדייויד

מכיוון שיניב לא יכול להגיע לכל ילדי היומולדת, הוא מקליט עבורם ברכה אישית כדי לשמח ולעודד. יניב יודע שלחגוג יום הולדת בלי חברים, זה מאוד עצוב. “הדמעות שאני רוצה לראות בימי הולדת הן דמעות של התרגשות ולא של עצב” אומר יניב לכל מי שרוצה להתעודד. ובאמת יניב ממשיך להעשיר את עמוד הפייסבוק שלו מצלם סרטונים לילדים שבבידוד וביית עם תכנים חינוכיים ומבדרים שניתן לצפות בהם ללא תשלום בערוץ היוטיוב במטרה לשמח ולרומם את מצב הרוח גם למבוגרים.

יוזמה נוספת הקשורה בימי הולדת לילדים בעידן הקורונה מגיעה מאתר המסיבות ” מסיבו.נט ” אתר בוטיק המרכז מפעילים והפעלות לימי הולדת לילדים שמנהלת כבר שש שנים שרון וולף רביבו בת 40 מפתח תקווה. “בגלל הקורונה, שאסור לחגוג ימי הולדת והילדים ממש עצובים מזה החלטתי להקים מיזם 🙂
החלטתי שאני לא משאירה אף ילד ללא חגיגת יום הולדת!”

לצורך המיזם שלי אספתי 30 מפעילי יום הולדת הטובים ביותר בארץ שיחגגו לכם הפעלת יום הולדת דרך הזום! במחיר סמלי של עד 350 שקלים או ללא תשלום! וכך הילדים יכולים גם להיפגש וגם ליהנות יחד מהפעלה מהנה חינוכית ומבדרת ולחגוג יום הולדת אפילו בקורונה. באתר ניתן להזמין גם סרטון ברכות אישי ויש גם הגרלות לפעילות יום הולדת במתנה בעמוד הפייסבוק ששווה מאוד להשתתף בהן!

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x