חייל, האוכל עלינו!

השבוע יצאתי לטייל באזור הרובע והעיר העתיקה. יש מקומות שיש בהם איזשהו קסם, איזו אווירה משלהם. זה אחד המקומות עם מגוון עוברי האורח הכי רחב שאפשר למצוא. כמובן, לקראת הימים הנוראים היה עמוס הרבה יותר מיום רגיל (וזאת למרות שאמצע הצהריים זו בהחלט שעה פחות אטרקטיבית להסתובב בה בחוץ), וכמות התיירים בכלל הייתה יוצאת דופן. אז תוך כדי הליכה עם הזרם, הסתכלתי לי קצת מסביב.

בין שלל דוכני המזון למיניהם, הפיצות, הגלידות והבשרים שמובילים לכיוון הכותל, יש עוד אחד צדדי. יסלחו לי בעלי המקום, בשטף שהיה שם אפילו לא הספקתי לראות אם זו הייתה מכולת, או בייגל, או שווארמה. אני כן יודעת להגיד שהם בטוח מכרו אוכל. אבל מה שמשך דווקא אותי היה שלט יפה שהיה תלוי ליד, מושקע- אפילו לא על בריסטול צבעוני או מודעת רחוב. משהו מהסוג שממש מדפיסים בבית דפוס בהזמנה מראש. והרי התמונה לפניכם:

זאת לא הפעם הראשונה שאני רואה אותו. אבל אין מה לומר, בכל פעם מרגש אותי. כל חייל/ת יכול/ה להעיד שהמשכורת היא יותר בכיוון של דמי כיס, ולפעמים לקראת סוף חודש- כן, אתה קצר בכסף. אתה נותן, אתה עושה, אתה טוחן כל השבוע. ולראות מקום שחושב עליך מראש, שנותן לך הרגשה שזה באמת העונג שלהם לבוא לקראתך- זה בדיוק מסוג הדברים שעושים חשק להמשיך.

0 0 vote
Article Rating

הדר נעימי

בת 23, סטודנטית לפסיכוביולוגיה. מאמינה שחדשות טובות נחוצות לעולם בדיוק כמו חמצן, או מים, או שוקולד.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close