הסיכום השבועי

אז מה היה לנו השבוע? פינה שבועית חדשה

חדשות טובות בסיכום שבועי מאת דה-פוסיטיב

חדש בדה-פוסיטיב, סיכום שבועי מאויר,עם כל הכתבות הנבחרות של השבוע.שתפו אותנו כדי שנפיץ חדשות טובות לעוד אנשים!הסרטון נוצר בשיתוף עם The Doodlers – הדודלרים

פורסם על ידי ‏The Positiv – חדשות טובות ותוכן חיובי‏ ב- יום שישי, 8 במאי 2020

הכתבות:

  • ME.N.U- מיזם ייחודי לתמיכה בתרבות הבילוי בישראל – היום יום ללא דיאטה הבינלאומי היה יכול להיות יום חג גדול למסעדות בעולם- שברוב המקרים מגיעים אליהן כשיש סיבה מיוחדת לחגיגה ולצאת מהמשטר הקבוע של השמירה על הגזרה. ואז אפשר להיפתח לטעמים חדשים , להיחשף לתרבויות חדשות ולצבור חוויות מיוחדות.

  • זוכרים את הגשם? – הקורונה כמעט השכיחה שהחורף האחרון היה גשום במיוחד, שבר שיאים וכמעט מילא את הכנרת. סיכום חורף אופטימי ומבט מפוכח לעתיד.

  • בית לפזמון –  מיזם קסום שמאפשר לבני הגיל השלישי הנמצאים לבד בבית, למלא באתר אינטרנט מיוחד שאלון קצר על העדפות מוזיקליות ו כ-20 חברים וחברות שלי מהכיתה מתנדבים יבנו עבורם פלייליסט ביוטיוב בדיוק לפי בקשתם.

  • חוזרים לשגרה, לא שגרתית \ דליה אילת – "חזרה לשגרה" , צמד מילים שאנחנו מכירים, במיוחד כאן בארצנו הקטנטונת, אבל ממתי זו שגרה, כשלומדים חצי שבוע, עם חצי כיתה, עם חצי מהמורים? כשאני לא יכולה לחבק את החברות הטובות מהכיתה וצריכה לשמור על שני מטרים מרחק מהן?

  • רגע לפני חזל"ש – הקורונה עדיין לא מאחורינו וגם החזרה לסוג של שגרה מביא איתו התמודדות לא פשוטה ומאתגרת ועדיין לא ניתן לעשות סיכומים. אבל בנקודות מסוימות של החיים שלנו כן אפשר כבר לראות השפעות מיטיבות שהמציאות שהכתיבה הקורונה הביאה לשיפור בהן.

הסרטון הוכן באמצעות הדודלרים – סרטונים מאוירים.

למעבר לדף הבית לקריאת חדשות טובות נוספות, לחצו כאן.

0 0 votes
דירוג הכתבה

רם יעקובסון

מנהל את ערוץ היוטיוב ProGress ואת The Doodlers - פלטפורמה ליצירת סרטונים מצוירים. בין היתר מקים אתרים, חולה על עולם הדיגיטל, אוהב לטייל וכנראה שאנצח אתכם באחד על אחד בכדורסל.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x