ללא קטגוריה

החשמלאי שנותן אור לנזקקים

דווקא בימים כאלה שרק 15% מהמשק עוד עובד ועצמאיים נאבקים על כל הכנסה פוטנציאלית, החליט אורון יצחקי- בעל עסק לחשמל, בנייה ואחזקת מבנים, לעבוד ללא עלות. אורון, שרגיל לעבוד דווקא עם המגזר הציבורי מצא את עצמו מתאים את סוג העבודה לקהל הפרטי ועובד פחות מטבע הדברים בימים אלה החליט לרכז את הזמן הפנוי שנוצר בעקבות הירידה בפניות ולתעל אותה לפעילות נתינה.

בשבועות האחרונים מגיעות אליו פניות של אנשים מאזור מגוריו- צור הדסה, בר גיורא, ושכונות קרובות בירושלים שהם מעוטי יכולת או ללא יכולת כלל, או כאלה הנמצאים בקבוצת סיכון ותקועים בבית לבדם ללא אפשרות לתקן דברים הכרחיים-והוא מגיע אליהם, בהתאם להנחיות ולהוראות משרד הבריאות ומתקן עבורם את מה שצריך ללא עלות.

אורון יצחקי

אורון חשמלאי מוסמך והנדסאי בניין בהכשרתו ואם יש צורך דואג לאנשי מקצוע נוספים כמו אינסטלטור ומבצע עבודות תיקון ומניעת תקלות אצל אנשים הזקוקים לכך.

אורון שכשמו כן הוא מביא אור באמצעות חשמל מספר שזו “הרגשה נפלאה לדעת שיש לי יכולת לסייע לאנשים בתקופה כל כך קשה ולסדר להם תקלות שיכולות לעזור להם לעבור יותר טוב את הזמן הזה. אחד מהדברים שאני הכי מאמין בהם זה שחייבים להיות בעשייה וגם אם אין כרגע פרנסה והעבודה שלי יכולה לסייע לאחרים הפרנסה תגיע גם בהמשך וכולנו מרוויחים”

מוזמנים לשתף אותנו גם במעשים טובים ואודות אנשים טובים בכפתור הסגול “מפרגנים ל

1 1 vote
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x