"אם אתה מתחיל להסתכל על החיים בשמחה, העצב מתחיל להיעלם." ~ אושו

התקופה המאתגרת שבה אנחנו חיים הבחירות החוזרות ונשנות והפלונטר הפוליטי שלא נראה לו פיתרון באופק, הקורונה שבמקום להרבות בשמחה מרבין לדבר עליה ולעורר את הפאניקה והחרדה – שהדבר הכי אירוני לגבי זה הוא שכל אלה מחלישים את מערכת החיסון והחלשת המערכת החיסונית היא מה שגורם לפגיעות למחלות לווירוסים.

אבל מה יכול להרגיע? שמחה. ויש כל מני דרכים להגיע אליה. בתענית כט א' נכתב "משנכנס אדר מרבין בשמחה" ובפורים מצווים לסעוד ולשתות יין ולפנק אחד את השני במשלוחי מנות- העשייה הזו למען האחרים עושה טוב בלב- היא מביאה שמחה. ויש מי שגם אלכוהול עושה לו את זה.

אותי, משמח לראות יוזמות חברתיות שנוצרות במטרה לעזור ולעשות טוב – ומדי פעם משמח אותי לשתות בירה. ובגלל זה גם ממש מצאה חן בעיני יוזמה מקסימה של בירה גולדסטאר שהתפרסמה בעמוד הפייסבוק שלהם – קראו לה "BE DUDE ותפרגן לחבר שבבידוד" Be Dude-היה חבר בתרגום – היוזמה מזמינה את כולנו לפרגן למי מחברינו שמצויים בבידוד וגולדסטאר יפנקו אותם בבירה.

אורי אלדר, מנהל חטיבת הבירות של טמפו מסביר את היוזמה: "ברור לנו ששבועיים בבידוד בלי החבר׳ה, זה עניין מבאס מאוד, לכן החלטנו לעשות כל מה שאנחנו יכולים כדי להקל ולשמח קצת את החברים ולהקל עליהם את הבידוד החברתי״

הציור בתמונה הראשית של האומן גד קולר תערוכת ציורים חדשה "אנו עובדים קשה ושמחים" שמוצגת בימים אלה בגלידריית Arte בנחלת בניימין 11 בתל אביב. הציורים בשמן ציורים מלאי צבע שמעוררים הזדהות ושמחה. הציורים מוצעים למכירה באתר    וגם היא מתחברת מאוד לכל עניין השמחה – וכל מי שמכיר אותי יודע שאין דבר שיותר משמח אותי מגלידה Arte.

אז תעשו לעצמיכם טובה תשמחו קצת!

0 0 vote
Article Rating

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close