אנשיםהשראהללא קטגוריה

קופאית השנה

פחות או יותר מהרגע שבו התחלתי לכתוב חדשות טובות אני מסתובבת עם רעיון מהפכני לפרגן לאנשים השקופים-לכאורה. הכוונה לכל אותם העובדים במשרות ציבוריות שכולנו נתקלים בהם בפעילות היומיומית ומסתייעים בהם אבל שנייה אחר כך לא זוכרים את עצם קיומם.

עובדים מסורים, נאמנים ובני אדם טובים שנותנים שירות מסור בעבודה כפוית טובה ושוחקת שלרוב גם לא מתגמלת בכלל מבחינה כלכלית. עובדי ניקיון, שליחים, דיילות, סבלים, מנהלי מחסנים, פקידי מידע בתחנות שונות, וכמובן קופאיות במרכולים.

ואם בשגרה אין לנו אליהם מספיק הערכה הרי שכעת בימים המתוחים שכולנו מצויים בהם חייבת להיות לנו כי הם עומדים בחזית חשופים לסיכונים ולכמות עבודה אדירה וממשיכים לחייך, לתת שירות ולעשות את עבודתם נאמנה.

אז היום אני רוצה להגיד תודה מיוחדת לאישה יקרה ששמה לאה יוסופוב – בת 60 מקריית גת אמא לשני ילדים וסבתא לנכדים שעושה כל בוקר את כל הדרך הארוכה מהבית לסניף רמי לוי ברמת החייל בתל אביב. בכל שבוע (לרוב בימי רביעי בבוקר) כמו היום כשאני מגיעה לעשות את הקנייה השבועית לבית אני בודקת אם היא ישנה וגם אם יש אצלה תור אני מחכה בסבלנות בתור שלה כדי לקבל ממנה שירות.

לאה יודעת תמיד לומר לי אם יש מבצע על מוצר שרכשתי שצריך להוסיף או לבחור בחלופה משתלמת, שואלת לשלומי , זוכרת את שמי ומחייכת 90% מהזמן מה שהופך את חוויית הקנייה שבימים שאינם ימי קורונה לא נתפשים כשיא של היום / השבוע.

לאה לא לבד – חייבים לציין עובדים ועובדות נוספים ושרותיים מאוד, שבמידה ולאה איננה מעניקים שירות מעולה גם כמו דרורה המקסימה. אבל בלאה בוודאי כולם יסכימו יש משהו מיוחד באמת. ולא סתם אני לא היחידה שבוחרת לעמוד בתור שלה. עוד לקוחות כבר הספיקו לגלות את הייחודיות וכמוני מחכים בסבלנות לתורם.

ולכן היום, לאה היקרה היא החדשות הטובות שלי ושל כולנו. גם בימים רגילים לא מובן מאליו בכלל שאישה בת 60 תעשה את כל הדרך הארוכה מקריית גת לתל אביב כל יום – הלוך וחזור, ותעבוד כקופאית. אבל עוד יותר לא מובן מאליו שהיא שמחה בחלקה אוהבת לעבוד ומודה על כל רגע.

מי שמכיר אותי יודע שכשיש לי רעיון או נושא לכתבה בדרך כלל לא לוקח הרבה זמן עד לביצוע, אבל במקרה של לאה לצערי הפרגון התעכב. בין היתר מפני שהרצון העז שלי לפרגן לה העלה רעיון גדול בהרבה שעלתי בפני מי שאחראית על השיווק ברשת רמי לוי אבל לא זכה למענה.

לפוסט המלא בעמוד הפייסבוק של שופרסל

בשבועים האחרונים אני רואה שמי שדווקא מרימים את הכפפה ועושים עבודה מדהימה בפרגון הם רשת שופרסל. שנכון אני לא לקוחה שלהם אבל מגיע להם שאפו גדול על הפרגון וההשקעה שמוקירה את העובדים השונים ברשת ומייחדת להם במה והוקרת תודה. נכון שמוטב מאוחר מאשר לעולם לא אבל חשוב לי מאוד לומר שאני רואה צורך גדול לפרגן לעובדים הללו תמיד ובמיוחד עכשיו. ולכן לכל מי שיש למי לפרגן יצרנו כפתור סגול מיוחד באתר “מפרגנים ל” שבו כל אחד יכול לפרגן.

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x