ארועים

חנוכ'קטע: באר שבע מדליקה נר שמיני עם קטע- מדליקים נרות – יוזמים פעילויות ומגבשים את הקהילה!

בחנוכה הזה תושבי באר שבע פותחים את בתיהם להדלקת נרות עם קטע. חנוכ'קטע 2019 הוא יוזמה משותפת של מיזם קו-אינג (coing) ו"הרשת" – קבוצת התארגנות של צעירים ילידי העיר באר שבע, שבחרו להישאר בה, להשתקע ולחזק את קשרי הקהילה במקום. בניסיון משותף לצקת תוכן לאירועים חברתיים בקהילה ה"באר-שבעית" סביב הדלקת נרות חנוכה. במסגרת אירועי חנוכ'קטע, מעל ל-20 תושבי העיר כבר פתחו את בתיהם להדלקת הנר האחרון של חנוכה ומציעים מגוון פעילויות.

קו-אינג הינו מיזם שלוקח את הקהילות מהדיגיטל, הסושיאל והווירטואל אל העולם האמיתי. הפלטפורמה שפיתחו מאפשרת למנהלי קהילות ליצור ולנהל קהילות משגשגות בעולם הפיזי, על ידי הפקת וניהול חוויות חברתיות, מקצועיות וכלכליות משותפות בין חברי הקהילה ביעילות גבוהה. בימים אלה משתתף המיזם בתכנית ההאצה של מרכז החדשנות Highroad המתמחה בטכנולוגיות אורבניות.

גלי קונקי, מנכ"לית ומייסדת Coing:

לדברי גלי קונקי, מנכ"לית ומייסדת Coing: "ככל שאנחנו מעמיקים את מעורבות העולמות הווירטואליים בחיינו אנחנו נעשים פחות חברתיים ויותר בודדים. מתוך הבנה שלא כולם יכולים לרדת מהגריד (Off the Grid) ושאנחנו כן רוצים להשתמש בטכנולוגיה מבלי לאבד את האנושיות והקהילתיות, יצרנו את coing. המיזם שלנו מבקש להתגבר על המכשולים המודרניים של הזירה הטכנולוגית תוך שימוש בה, ומייצר הזדמנויות למפגשים בין-אישיים. חג החנוכה הוא הזדמנות מצוינת לקירוב לבבות, לפתוח את הבית ואת הלב ולהכיר אנשים שהם חלק מהקהילה שלנו, דרך פעילויות משותפות."

בין הפעילויות שמציעים תושבי העיר:

  • סדנת ראפ ופריסטייל
  • סדנה אינטימית על ניסים ונפלאות
  • ערב ג'אם מוזיקלי
  • סיור טעימות בשכונה ד'
  • סריגת צעיפים וכובעים
  • סדנת משאבים ואהבה עצמית
  • הופעת סלון אקוסטית של רועי רחימי
  • שירוקטע – הקראת שירה
  • סדנת יצירה סביבתית בשימוש חוזר ושיחה על המרד בהכחדה

לצפייה ברשימת הפעילויות המלאה ולהרשמה בלינק

0 0 vote
Article Rating

תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close