צרכנות חברתית

תורמים דם ומקבלים גלידת  בן & ג’ריס

 תרומות הן אף פעם לא דבר מובן מאליו ולא כל שכן תרומות דם. אבל כשחושבים על תרומת דם בדרך כלל חושבים על קופות חולים ועל חוויה המצריכה זמן ומאמץ- ובטח לא על פעילות שיכולה להשתלב כחלק מפעילות בילוי ופנאי.

בדיוק מהסיבה הזו ובמטרה לעודד א.נשים מכל קשת הגילאים לתרום דם ובעיקר לנוכח מחסור במנות דם מסוג O החל מיום שלישי (מחרתיים) 15-11-22 מהשעה 16:30 תיפתח עמדת תרומת דם בקניון דיזינגוף סנטר בת”א ולכל תורמי הדם תינתן במתנה בסיום התרומה מנת גלידה של מותג הגלידות בן & ג’ריס ישראל.

בשנת 1989 פרסמה חברת Ben & Jerry’s האמריקאית לראשונה בעולם, דוח על הפעילות החברתית שלה, והיוותה חלוצה ומובילה באג’נדה החברתית. וגם בישראל כמו שמסביר רועי דון- סמנכ”ל השיווק של בן & ג’ריס ישראל, “הנושא החברתי הוא ערך עליון בכל החברה וכמובן שגם בארץ, במשך השנים החברה הייתה פעילה בנושאים סביבתיים וחברתיים , כמו למשל דרך פעילות עם רשות הטבע והגנים למשל בשריפה האחרונה שהייתה בהרי ירושלים תרמנו לשיקום היערות אחוזים מהמכירות ועוד פרויקטים שונים.

ועכשיו אנחנו פועלים ומשקיעים לא מעט בפרויקט מתגלגל עם פארק הדם של מד”א כדי גם להעלות את המודעות לחשיבות לתרום דם ובעיקר כדי לעודד אנשים לתרום ולהוסיף להם ערך חיובי לתרומה שלהם”.

למה בחרתם בפעילות הזו דווקא?

“אנו רואים חשיבות רבה בגיוס תרומות דם העשויות להציל חיים”, משיב דון וממשיך “אך רבים אינם נותנים על כך את הדעת, עד לרגע בו הצורך הופך להיות קריטי להם או לאחד מבני משפחותיהם, לכן החלטנו להשקיע במהלך הזה. במיוחד לאור הפרסום העדכני של מד”א כי חסרות מנות דם מסוג O והחלטנו לתרום את חלקנו בעידוד אנשים וצעירים לתרום דם. אנו מאמינים כי יש לנו יכולת לחולל שינוי בכך שנעורר מודעות גם באמצעות קמפיין ברשתות החברתיות “.

בן אנד גריס למען מד”א צילום יחצ

איפה ניתן יהיה לתרום וליהנות מהגלידות הטעימות שלכם?

בחרנו בשיתוף פעולה עם שירותי הדם של מד”א להציב במשך השנה הקרובה ברחבי הארץ עמדות לתרומות דם ולצידן דוכני חלוקה של חברת בן & ג׳ריס שימוקמו באזורים מרכזים בהם נמצאים צעירים,  כמו:  אוניברסיטאות, מכללות, קניונים, מרכזי קניות ובילוי ועוד.” מסביר דון.

מידע על מיקום עמדות התרמות דם ניתן למצוא באתר האינטרנט של מד”א בכתובת http://www.mdais.org/dam או בטלפון 03-5300400

מה תכלול הפעילות?

“הפעילות תכלול הצבת מקררים של המותג וכל מי שיתרום דם יקבל גלידה במבחר טעמים שונים- מהטעמים האייקוניים והאהובים של החברה. וכמובן דרך קמפיין שיעלה   במדיות  החברתיות ובדיגטל  שיקרא לקהל הרחב להגיע ולתרום דם

עמדות מדא לתרומות דם צילום יחצ

לדברי פרופ׳ אילת שנער, סמנכ״לית שירותי הדם במד״א: “על מנת לשמור על מלאי דם תקין במדינת ישראל נדרשים שירותי הדם של מד״א להתרים מדי יום כ-1,000 מנות דם מתורמי דם מתנדבים. אנו פועלים להגדלת מלאי הדם במדינה ולגיוס תורמים ותורמות חדשים באתרים ציבוריים, במקומות עבודה, אוניברסיטאות ובמקומות הומי אדם. שיתוף הפעולה עם בן & ג׳ריס יאפשר לנו לתת הוקרת תודה קטנה וטעימה של כדור גלידה לתורמים כדרך נוספת להגיד תודה על הצלת חיים.”

4.7 3 votes
דירוג הכתבה

צקי טאוט

צקי טאוט - שם עת לקבוצת נסיינים הדוגלים באמינות ומסירת דיווח כנה לצרכנים לטובת הכלל. בחינת המוצרים מתבצעת בהתאם להבטחת המוצר וקהל היעד הרלוונטי לו (גיל, מגדר, תכונות אישיות ותכונות גופניות) ובחינת המוצרים מתבצעת על פני זמן.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x