צרכנות חברתית

חורף חם לחיילים וחיילות בירושלים!


מפגש השייח אחד מהמוסדות הוותיקים והמוכרים בירושלים וגם במקומות נוספים ברחבי הארץ כולל הקסטל, מעלה אדומים, מודיעין ואפילו סניף אחד באילת הרחוקה. פתח לפני חצי שנה סניף חדש במתחם ארנה הסמוך לאצטדיון טדי.

בימים אלה יצא הסניף במבצע מיוחד שמאפשר בכל יום ראשון עד ל-31-3-23 לכל חייל/ת שיגיעו לסניף משעת הפתיחה (06:00 בבוקר) ועד לשעה 11:00 יינתנו ללא כל עלות קפה/סחלב ומאפה.

זה יכול להישמע למי שלא יודע או מבין כמו עוד מבצע שיווקי להגברת המכירות- אבל במקרה הזה היות והסניף החדש ממוקם סמוך לנקודת איסוף אליה מגיעים מדי יום א’ בין 2500-3000 חיילים וחיילות וההחלטה לפנק את כל מי מהם שיחליטו להגיע לסניף מייצרת עבודה רבה מאוד שכל כולה מוקדש לתרומה לפינוק החיילים והחיילות.

בתמונה מימין שי ואלעד נאור- צילום באדיבות המצולמים

אלעד נאור- בנו הגדול של שי ומנכ”ל הרשת מספר כי “מי שמכיר את אבא והמשפחה של מפגש השייח
יודע שכבר למעלה מעשור מידי ערב יום העצמאות וביום העצמאות עצמו אנחנו דואגים לתת לכל כוחות הביטחון מאפה ושתיה ללא שום חיוב, כך שזה לא הגיע בהפתעה אלא בהבנה גמורה אצלי ואצל כל מי שעבדו בסניף”


והוא מוסיף “כולנו שירתנו בצבא ויודעים מה זה להיות חייל/ת ביום ראשון בבוקר ואם יש לנו יכולת לפנק את החיילים בדרך חזרה לבסיסים ולעשות להם טוב על הלב זו זכות גדולה כמו שאנחנו רואים את זה”

שי נאור מקים הרשת מוסיף “מזה כבר 33 שנים שהקהל הרחב נהנה מהמאפים הטריים והטעימים שלנו, מהסחלב המיוחד בחורף ומגוון משקאות בקיץ. תמיד אנו מוצאים את הדרך לליבם של אנשי כוחות הביטחון לרבות חיילי צה״ל וכאן מצאנו הזדמנות עם פתיחת הסניף בארנה לפני פחות משנה, לבוא לקראת החיילות והחיילים היקרים שלנו״.

3 2 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x