תובנת בוקר

צבעים הם החיוכים של הטבע.” ~ ג’יימס הנרי לי האנט

אחד מהדברים הנוכחיים מאוד בחיי תמיד אבל כעת בסגר 2 פי כמה וכמה, הם הצבעים. כבר בסגר הראשון אמרתי שהפיצוי הכי נחוץ להורים לילדים בתקופת הסגר הוא פיצוי לשחזור מצב קירות הביית- אחרי שהילדים (וההורים) מטפסים עליהם והילדים צובעים, מקלפים ועוד צורות שונות של הרס מתמשך.

כעת בסגר 2 נערכנו מבעוד מועד ותלינו על הקירות (המקושקשים) ניירות גדולים שהילדים יוכלו לצייר (שוב). ומדי פעם אנחנו מחליטים לצבוע חלק מסויים.

מה שעוזר לי להתגבר על התסכול זו העובדה שאת הקיר אפשר לצבוע /לסייד מחדש אבל את הנפש של הילדים יהיה קשה בהרבה לשפץ אחרי שהתקופה הזו תסתיים. והבחירה שלי היא לתת לצבעים “לקשקושים” להיות חלק מהשגרה שלנו עכשיו בבית גם אם היא נגד הטבע והנטייה האסתטית שלי.

אני שמחה שהילדים אוהבים לצייר ולבטא את עצמם בצבעים צבעוניים ושזה יישאר איתם לתמיד. הצבעים מעניקים לחיים משמעות ופרספקטיבה יותר חיובית – אז אני בוחרת בהם!

התמונה שבחרתי לשלב היום נקראת יער צבעוני והיא ציור מקסים שצייר איתן פריד שהשתמש בטכניקה של אקריליק על קנבס נתלה במשרדה של חברת סייבר במידטאון בשכירות לשנה כחלק ממיזם נויה אומנות ישראלית

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x