תובנת בוקר

"הכישרון נובע מן המקוריות, שהיא צורה מיוחדת של מחשבה, הבנה ושיקול דעת." ~ גי דה מופאסאן

היום לפני 40 שנה יצא לעולם האלבום זיגי סטארדסט של הזמר האגדי דיוויד בואי. שהשונות שלו לוותה ועודנה מלווה עד היום בשלל כינויים – כוכב מעולם אחר ועוד. וכמו בכל פעם כשיש משהו שקשור לאגדת הרוק אני מרגישה רגש עז.

כבעלת שני צבעים בעיניים יש לי חיבור מיסטי עם הזמר אם כי במקרה שלו, האישון בעין הימנית שלו התרחב אחרי שעבר תאונת דרכים קשה ואילו אני, נולדתי עם שני צבעים שונים.

וכחלק משלל תגובות לא מבוטל שקיבלתי ואני עדיין מקבלת מאנשים שמבחינים בפלא שלי לראשונה, צמד המילים דיוויד בואי עולה לא מעט.

עם הזמן, כבר קצת נמאס לי להסביר את ההבדל והתחלתי לענות "כן שנינו מאוד מוכשרים" – תשובה שעד כה מעלה חיוך ומשאירה את המגיב במקום נוח ונעים. גם הבנתי שרוב האנשים שמשתמשים בהשוואה מספיק מבוגרים לדעת את הפרט המסוים של מי שלצערי כבר עזב את עולמנו.

למדתי להבין שמקוריות וייחודיות, מעבר לעניין שהם מושכים ולסקרנות גם מייצרים תגובות. וכשלצד המקוריות יש גם כישרון נוסף התוצאה גם למי שלא שותף לטעם המוסיקלי במקרה של בואי לא יוכל להתעלם ממנו ולהעריך אותו.

התמונה של הריקוד הסוער והצבעוני צוירה ע"י רחל גלברג.  עובדת במילואות, שבתקופת הקורונה צברה שעות רבות של פנאי,  שעברו לבד הציור והפכו לריקוד סוער של צבעים. וכעת עם החזרה לשגרה הציורים מוצגים במבואה בגלריית הכניסה למקום עבודתה עד לתאריך 1-9-2020 

0 0 vote
Article Rating
תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close