תובנת בוקר

החיים הם כמו רכיבה על אופניים, כדי לשמור על איזון, חייבים להמשיך לנוע." ~ אלברט איינשטיין "

יש הרבה אנשים, שכשנכפית עליהם עצירה, הם אכן עוצרים. ומברכים על החופש. אבל בני אדם לא נולדו לעצור. בעלי חיים ככלל ובני האדם בפרט, הם ייצורים דינמיים, מי יותר ומי פחות, אבל לכולם חייבת להיות תחושה של תנועה והתקדמות.

העשייה לא חייבת להיות פרנסה, אבל היא חייבת להיות משהו שיש בו מסלול ודרך. ממש כמו שברכיבה על האופניים חייבים להמשיך לדווש כדי לנסוע ולא ליפול.

יש משפט נוסף שאני חושבת עליו תמיד בהקשר של החובה להתקדם- מי שלא עוצר – סופו שילך אחורה. ולכן ההחלטה שלי לכתוב חדשות טובות ותובנות בוקר, גם בלי תשלום, משאירה אותי תמיד בעשייה- חיובית.

אני לא רוכבת על אופניים, אבל בן זוגי והרבה מאוד חברים שלי כן. אין חוויה גדולה יותר מלראות את הפנים של בן זוגי כשהוא יורד מהאופניים בסיום הרכיבה. מזיע אך מאושר.

ולכן ההמלצה שלי לכל מי שהחיים שלהם עצרו היא, למצוא את הדרך לעשייה חיובית – לרכב על אופניים או לכתוב משהו חיובי העיקר לא ללכת אחורה ולשמור על האיזון.

למצוא את האיזון באופן אישי כדי שהוא גם יבוא לידי ביטוי בחיים חזרה.

0 0 vote
Article Rating

תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close