תובנת בוקר

"פסימסט רואה בהזדמנות קושי. אופטימיסט רואה בקושי הזדמנות." ~ וינסטון צ'רצ'יל

הרבה אנשים מכנים אותי אופטימית חסרת תקנה, אני חולקת עליהם. יש לא מעט מקרים בחיי, בהם אני מרגישה ייאוש וחוסר סיכוי וכשאלה מגיעים אני, מתוך החלטה ברורה לא מתנגדת להם, אני נותנת להם מקום. אני חווה את הקושי ככזה, ואני גם רואה את ההזדמנויות בדיוק מהמקום הזה.

אני יותר ויותר חושבת שההגדרות שלנו את עצמנו ואחרים בכלליות עושה לנו יותר נזק מתועלת אבל אם להתייחס לחלק המהותי של המשפט המקסים הזה- הרי שהוא נועד לעודד למצוא את ההזדמנות החבויה בכל דבר.

עם זה אין מסכימה ממני.

ולא, אני לא חובת אתגרים, אני לא מחפשת בכוח את הקושי, להיפך. אני יודעת היום לומר שאני עושה בדיוק את הדבר ההפוך. אני מחפשת תמיד את הדרך היעילה והפשוטה יותר להשיג את התוצאה הרצויה לעצמי או עבור הלקוחות שלי.

אחד מהאתגרים הגדולים שלי לא פעם, זה להצליח לגרום לצד השני לראות את היופי שבפשטות ושמה שנראה מורכב וקשה לאחרים לא בהכרח כזה באמת.

התמונה המקסימה צוירה ע"י בני יצחק- שורד שואה, יליד בולגריה. פנסיונר עצמאי. חבר מועדון עמך חולון וצייר את הציור במסגרת בחוג לציור במועדון בהדרכתה של רבקה קורן.

0 0 vote
Article Rating

תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close