תובנת בוקר

קונפוציוס “אומץ מוגדר כיכולת לעמוד בפני סכנה, קושי, אי ודאות או כאב בלי שהפחד יתגבר עליך.”

ימים מוזרים עוברים עלי. ימים של ציפייה והמתנה לתוצאות/ מענה. מצב שבו יש יותר אי וודאות מוודאות. ואני מנסה לעבור את הזמן הזה במודעות לכאן ולעכשיו. לדברים שעליהם יש לי וודאות וגם יכולת להוקיר תודה שממלאה אותי בתקווה ומרחיקה את המחשבות המורידות.

יש משהו באי וודאות שמכיל בתוכו גם המון אפשרויות- סיכוי, תקווה, יכולת, לעומת וודאות שיכולה להיות גם לא חיובית. תשובות לבדיקה שיחייבו אחריהן פעולה במידה והן לא טובות, תשובה ממקום עבודה הגשתי לו מועמדות ויכול לסרב…

הצורך הזה שלנו לדעת ולהיות בשליטה הוא צורך קיומי. והמציאות שבה אין תשובה והתשובה לא תלויה בנו יכולה לטלטל אנשים ולהכניס אותם לפינות ולסרטים.

אני יודעת שזו אפשרות שאני בוחרת בה כאפשרות להתמודדות שעבורי היא יותר טובה. אומרת תודה על מה שיש ושאני מרוצה ממנו ומנסה להישאר בעשייה חיובית.

הציור המקסים של גד קולר נרקוד ניתן ידיים 100X80 שמן על בד עושה לי שמח

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x