תובנת בוקר

מבחינתי, חוש הומור צריך להיות אבן היסוד של דתיות עתידית של האדם. אושו

התאריך היום האחד באפריל – יום המתיחות הבינלאומי, שלא יכול שלא להתייחס גם לצחוק. הצחוק הוא התוצאה של מתיחה טובה והצחוק גם מחזק את מערכת החיסון, משחרר ומקליל כל קושי ואתגר.

נכון בימים הרגישים שאנחנו נתונים בהם מתיחות יכולות גם להוביל למשהו אחר אבל אני בוחרת להתמקד בחלקים החיוביים שמתיחה טובה יכולה להוביל אליהם.

חשוב מאוד לא רק היום אבל היום הוא יום מעולה להתחיל בכיוון התודעה האישית שלנו לחיפוש אחר תוכן מצחיק – ויש כבר עכשיו המוני סרטונים ובדיחות שמשותפות ברשתות החברתיות שמעלות חיוך ומוציאות קצת מהעוקץ והמתח הגדול של הימים הלא פשוטים שעוברים על כולנו.

אחת מנקודות האור והשמחה של הימים האחרונים הוא חזרתן של תכניות הומור וסאטירה נוסטלגיות שעוסקות בתוכן רלוונטי שרלוונטי לימי הקורונה – הקומדי סטור, זהוזה, קופה ראשית וכמובן איןספור תכניות סאטיריות וקומדיות שמשודרות משנות ה80, סברי מרנן וארץ נהדרת ועוד ועוד. שעכשיו יותר מתמיד ממש מצווה לצפות בהן ואפילו יותר מפעם אחת.

ציפי שביט מתוך עמוד האינסטגרם שלה tzipishavitofficial

ואם מדברים על צחוק ועל הומור אי אפשר שלא להתייחס לגברת הראשונה של ההומור הישראלי- הלא היא ציפי שביט האחת והיחידה שבמקרה (או לא) נולדה היום וחוגגת יום הולדת!! ולא זו לא מתיחה זה באמת התאריך. וזו הזדמנות מופלאה להוקיר אותה ולהודות לה על מצב הרוח הטוב שהיא גורמת לכולנו מקטן ועד מי שמצוי בסיכון בימים אלה ולאחל לה עוד הרבה ימים טובים ובריאים מלאי הומור ושמחה.

ההמלצה של היום, למען האמת היא טובה גם לכל יום אחר, כנסו לרשת וחפשו סרטונים מצחיקים במיוחד של ציפי(: מוזמנים גם לשתף בעמוד הפייסבוק שלנו


התמונה של יונתן ליפו – מטפל באומנות שפתח לפני שבוע גלריה לציורי קורונה – ניתן לקרוא עליה בלינק

0 0 votes
דירוג הכתבה

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x