תובנת בוקר

רבים מאיתנו לא חיים את החלומות שלנו כי אנו חיים את הפחדים שלנו." לס בראון

אני הגעתי מבית שבו הוריי אף פעם לא פחדו יותר מדיי, אחד מהזכרונות שלי ממלחמת המפרץ (כן ההיא שהיתה בשנות ה90) שאבא שלי ז"ל היה פותח את החדר האטום ועולה לגג לראות את הסקאדים. וגם בתקופה הזו אמא שלי בת ה77, שתחיה עד 120, גם כשהתקשרתי בל הפסקה ומבקשת ממנה לא לצאת מהבית. התחננתי "אמא, אני אביא לך כל מה שתרצי, אל תצאי" – היא בשלה, שמה מסכה וכפפות הולכת לקניות, הולכת ברגל לסיבוב היומי ועוד.

יש שיגידו שמדובר בחוסר אחריות, לא יודעת אבל כשאני מסתובבת בשכונה שבה אני גרה ומדברת עם האנשים שסביבי, אני מגלה כי רובם עדיין מפוחדים לחלוטין מהקורונה וחרדים לא רק לחזור לשגרה, חרדים מהכל בערך! אני חושבת לעצמי: האם המחיר שווה?

כיצד להחזיר את האמון שלנו בעולם שהוא מקום טוב בסה"כ ולא כ"כ מפחיד? תחזרו לבייסיק: תנשמו, תחזרו להרגיש את הגוף וכן אמונה לחזק אותה ( לא אמונה דתית) אמונה בטוב, בגוף שלכם שיכול להחלים אם חלילה יידבק, אמונה בצוותים הרפואיים המדהימים שלנו ואמונה בעם הנפלא שתמיד שם יד לעזור!!! אמונה שהחלום שלכם יכול להתגשם! יאללה בואו נשתחרר קצת ונחזור לחיים!!

בהשראת ל"ג בעומר, מיטב האמנים הישראליים חושפים לראשונה  עבודות אמנות העוסקות באש ולהבות. כ – 30 יצירות  שונות,  העוסקות באש, כדימוי וכסמל. מוצגות בגלריה הקהילתית: Unity Art House,  ביפו. בתערוכה שצילמה  מריה פרגר.ופתוחה באופן ווירטואלי ללא תשלום לכל המשפחה  לתיאום סיור בטלפון  – 054-3544218 או בעמוד הפייסבוק בלינק

0 0 votes
דירוג הכתבה

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x