תובנת בוקר

אינך יכול לצפות לניצחון בעוד שאתה מתכונן לתבוסה. לא ידוע

המשפט "מחשבה יוצרת מציאות" רובנו שמעו כבר, הוא נהייה כבר די נדוש ושחוק. אך אם נעמיק במחשבה עליו נבין שהכוונה שלנו יוצרת תפיסה מסויימת, אנו יכולים לבחור לכוון את תשומת לבנו ואת המחשבות שלנו. כיצד המחשבות יוצרות? בעיקר כשהן מהדהדות והופכות להיות חלק אינטגרלי ממך.

כל עוד למחשבה יש עוד קולות נוספים שמהדהדים – היא לא תיהפך למציאות, כאשר המחשבה תהייה חלק ממך היא תתחיל ליצור. לכן אם אנו רוצים לראות את עצמנו כאנשים חזקים המנהלים את החיים בצורה מוצלחת, איננו יכולים לכוון את עצמנו לתבוסה. כן לדעת לנהל את הסיכונים אך במיינד לדעת שמכל נפילה ותבוסה לומדים ולהמשיך הלאה.

בהמשך לפוסט מאתמול, על חברותיי, שכנותיי ועמיתי לעבודה שעדיין מפחדים – נהלו את הסיכון, הגבירו אמונה בטוב ע"י שינוי המחשבות המורידות והמעכבות. המחשבה יוצרת, הרגש יוצר תנועה כל עוד המחשבה תוריד אתכם ותפחיד אתכם – התנועה תיעצר.

בהשראת ל"ג בעומר, מיטב האמנים הישראליים חושפים לראשונה  עבודות אמנות העוסקות באש ולהבות. כ – 30 יצירות  שונות,  העוסקות באש, כדימוי וכסמל. מוצגות בגלריה הקהילתית: Unity Art House,  ביפו. בתערוכה שצילמה  מריה פרגר.ופתוחה באופן ווירטואלי ללא תשלום לכל המשפחה  לתיאום סיור בטלפון  – 054-3544218 או בעמוד הפייסבוק בלינק

0 0 votes
דירוג הכתבה

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x