"מלומדים קוראים את המילים הגדולות של העולם. אבל אתה ואני צריכים ללמוד לקרוא את העולם עצמו." – לינדה סו פארק (מתוך הספר "כד החרס השבור" )

לעיתים כל שעלינו לעשות כדי להיות במקום המדויק שלנו, הוא להיות נוכח ברגע ולעזוב את הספרים, את מה שאמור להיות ומה צריך לעשות.

מייגן מרקל – דוגמה חיה לכך, מדובר על סיפור סינדרלה מתקדם, שבו מייגן מרקל התחתנה עם נסיך. אך לאחר תקופה לא פשוטה היא והארי פשוט החליטו לוותר על התארים. עם כל הכבוד לתארים, אצולה וסיפורי אגדות. מייגן והארי בחרו להיות נוכחים ברגע ולחיות כמו שטוב להם.

מדובר במעשה אמיץ מאוד שמנפץ תויות – המחשבה שאנו רצים אחר תואר כזה או אחר עושים את מה שצריך, מה שכתוב בספר כזה או אחר, כאשר כל שעלינו לעשות הוא לעצור !! לקחת נשימה ולהיות נוכח ברגע ומשם לפעול.

התמונה של נמל תל אביב שציירה זהבי אפלבאום  שגדלה בלוס אנג'לס ולמדה  אמנות חזותית באוניברסיטת קולומביה לפני שעלתה לארץ  ב-1990. במהלך 30 השנים האחרונות היא למדה עם אמנים ישראלים  ובינלאומיים  ומציירת בסטודיו בהרי יהודה ציורי שמן  אימפרסיוניסטים שמתמקדים בנופים של ישראל והעולם.   וכיום היא מציגה בתערוכה "הילד הבלתי נשכח" בתערוכה  במוזיאון קרלו בילטי  בווילה בורגזה ברומא, איטליה. את הציורים ניתן גם לראות בגלריה בגלידרייה Arte האיטלקית בנחלת בניימין 11 בתל אביב 

0 0 vote
Article Rating

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close