תובנת בוקר

אני המקור לשפע שלי. מתוך הספר “יצירת כסף מפתחות לשפע” סאניה רומן דואין פקר

שבוע טוב, התבקשתי להתייחס לנושא הכסף והשפע ולמען האמת, זה נושא שגם אני מעוניינת לשפר ולפתח ולכן החלטתי להכין סדרת תובנות המבוססות על הספר “יצירת כסף מפתחות לשפע” של סאניה רומן ודואין פקר, שני מתקשרים חזקים ביותר אשר הפיצו סדרה של ספרים בנושאים שונים וזה אחד מהם.

התובנה של היום מהפרק הראשון מתמקדת בעובדה ובהבנה הבסיסית ש: אני המקור לשפע שלי, עלינו לקחת על כך אחריות אישית ולהבין שאנחנו אנשים שביכולתנו ליצור כל דבר, גם אם יש קשיים ואתגרים!! אז נכון שהמצב שנוצר היום בעקבות הקורונה מאתגר ברמות שלא הכרנו עד כה. אך כמו שאמרנו בעבר הכל מתחיל בדימיון ובגישה שלנו, החוק האוניברסלי הזה לא משתנה למרות המצב פשוט דורש החזייה ברמה מדויקת יותר כדי לבנות גישה בריאה יותר ניתן להתחיל לדמיין שפע לי ולאחרים וכך במהלך הזמן הגישה תתחיל להשתנות בעקבות כך גם הבחירות והאפשרויות התרחבו מדי יום ביום.

ולכן התרגיל ליום הראשון בסדרה זו קשור כמובן בהירגעות, התמקדות ולהחזות, ביסוס של יכולות אלה יהוו בסיס להמשך. קחו לכם כמה רגעים (כמובן אידיאלי לקחת 15 דקות של שקט) התחילו להרפות את גופכם ע”י נשימה עמוקה והזרמה של חמצן לכל התאים בגוף בעזרת הדימיון, כאשר הגוף רפוי דמיינו חדר בבית שלכם נסו לדמיין כיצד אתם מתהלכים בו, שנו את הריהוט בו – הבחינו באיזה אופן אתם מדמים את החדר. לאחר מכן פקחו עיניים ובחרו חפץ התבוננו בו מקרוב, הבחינו בפרטים הקטנים וחזרו לעצום עיניים ודמיינו בפירוט הרב ביותר את החפץ הנ”ל ולאחר מכן דמיינו אותו טוב יותר – הרחיבו את הדימיון. דמיינו את הדבר שאתם רוצים להביא לחייכם וכל מחשבה שנכנסת הניחו בתוך בועה ותנו לה לרחף, למשך 2 דקות וכך כשאתם מוכנים החזירו באיטיות את תשומת לבכם לחדר בו אתם נמצאים.

הציירת רחל זיו מציירת כלניות כמוטיב בחייה. ועושה שימוש בטכניקות שונות: רישום, אקוורל וטכניקות מעורבות. עם כניסתה לסגר בימי הקורונה, קיבלה זר כלניות יפיפה מביתה , אותם צילמה במשך 14 יום. מפריחה לקמילה.  ובהשראתם ציירה את הכלניות בתקופת הקורונה
ומעבירה את האופטימיות והיופי שיש בפריחה גם בעת הקמילה של הפרח- תהליך נפשי שעברה בעצמה במשך ימי ההסגר בבית

0 0 votes
דירוג הכתבה

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x