תובנת בוקר

כל דבר שאני עושה מביא לי חיות וצמיחה. מתוך “יצירת כסף מפתחות לשפע” סאניה רומן ודואין פקר

היום השני של תובנות המתמקדות בשפע מתוך הפרק השני בספר “יצירת כסף מפתחות לשפע”

יצירה של מציאות מתחילה בהוויה, ידיעה, הרגשה פנימית חזקה המתחילה בגוף (אפילו לכמה שניות) הרגשה את האיכות שאנו מעוניינים להביא לחיינו, כולנו רוצים לגדול ולהתפתח ולכל בן אדם הכסף מביא איכויות שונות. כמובן שבימים אלה שהחשש הכלכלי גדול קשה שלא לראות את הכסף כצורך הישרדותי אך ההמלצה שלי להתמקד באיכות של ביטחון במקרה הנ”ל – רק בגלל שהישרדות מביאה עמה סוג של לחימה.

ולכן קודם כל עצרו וחשבו מה האיכות שכסף יכניס לתוך חייכם (יהיו כאלה שכסף מבחינתם זו הערכה עצמית, חופש מדאגות, אהבה ) אנחנו נמשיך ונתמקד לשם הדוגמה בצורך בביטחון, אנו רוצים לחוות את התחושה הזו כבר היום ולא רק ביום שהכסף יגיע! לכן חשבו על רגעים או הבחינו בדרכים שבהן אתם מרגישים עכשיו ביטחון ודרכים שתוכלו להרחיב את התחושה יותר. כך תוכלו להתחבר לתחושה שתמיד יש לי כל מה שאני צריך וככל שתקרינו החוצה באמצעות מילים ופעולות את האיכות הזו מתוך הערכה עצמית, שלווה, אהבה ורווחה כך תהיו מגנטים לשפע יותר ויותר. ככל שנשקיע בפיתוח האיכות הזו ניצור באמצעות שמחה וחיות.

התרגול של היום הוא לבטא את האיכות הרצויה כמה שיותר, בחרו תמונה אחת בהכרתכם שבו אתם מבטאים את האיכות שכסף יביא עבור חייכם, נסו לדמיין את התמונה ולהפכה ליפה ונעימה יותר, חיה יותר, אמיתית יותר. מצאו דרכים לחיות את התמונה גם לאחר שתפקחו עיניים הודו על מה שיש כרגע בחייכם- זאת הפכו להרגל יומי, פרגנו לעצמכם גם בדברים הקטנים, והעצימו את מה שנוכח בחייכם נכון לעכשיו. בנוסף כתבו לפחות 3 דברים שאתם עושים אשר משמחים אתכם כל פעם, שמרו על תדר גבוה ככל שניתן.

הציירת דורית שלו פריד בהשראת הטבע- שהוא  יצירת האמנות של אלוהים.ולכן בהשראתו היא מציירת העבודות שהן סוג של אבסטרקט ולא ציורי נוף מדוייקים. הציורים חופשיים, אופטימים, מתוך זיכרון נעים, המשקף את הרגשתה בימים אלו  שבהם נכפה עלינו הסגר והשקט פינה מקום להשראה המבורכת  וההשראה מקבלת מקום להיכנס בו.  מלאת תקווה לימים טובים.כל היצירות עומדות להשכרה שנתית ולרכישה באמצעות פרויקט התמיכה באומנים ישראליים נויה -אומנות ישראלית   

0 0 votes
דירוג הכתבה

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x