תובנת בוקר

אני נעשה יותר ויותר מגנטי לכסף, לשגשוג ולשפע. מתוך "יצירת כסף מפתחות לשפע" סאניה רומן דואין פקר

יום רביעי בפרויקט יצירת כסף, זה יהיה היום האחרון לפרויקט בפורום הזה – למעוניינים ההמשך יהיה בדף הפייסבוק שלי. עד כה למדנו שכדי ליצור אנו צריכים להיות ה"דבר" להרגיש את המהות כנמצאת בחייכם ולהרחיבה. אך לפני הכל – הבסיס היה להרגיש שהשפע סובב סביבנו כבר עכשיו ולבטא את האיכויות הגבוהות שאותו הוא יביא.

היום אנו מתחילים את שלב המגנוט, כעקרון אנו ממגנטים כל הזמן רק שלא במודע! עקרונות יסוד במגנוט הדברים שאתם רוצים:

  1. חשוב לדעת כיצד הדבר שאתם מבקשים ישמש לכם כלי לאיכות גבוהה יותר שאתם רוצים לבטא בחייכם, הערה אישית זכרו שמגיע לכם וזה לגיטימי לקבל את הדבר הנ"ל.
  2. מגנטו את המהות ואת הצורה המבוקשת, לדוגמה אם אתם מעוניינים בכסף דמיינו את הסכום המבוקש, אותו הדבר במקרה של מכונית וכך הלאה.
  3. בקשו לקבל את מה שאתם רוצים ויותר!
  4. מחשות חיוביות וגבוהות ממגנטות יותר מאשר פחד ודאגה לכן קבלו את המקום שלכם (תזכורת ליום הראשון והשני של האתגר) ואהבו את הדבר שאותו אתם עומדים לקבל
  5. האמינו שניתן להשיג את שאתם מבקשים – זה הזמן להוריד את הפנטזיות ולהתחיל לחלום.
  6. חשוב לא להיצמד לדבר אותו אתם ממגנטים, לא "להיזדקק" אליו, זאת אומרת שגם אם הוא לא יגיע או שיגיע בדרך אחרת. הכוונה הסכימו לקבל את מה שיגיע אליכם כדבר הנכון עבורכם לדיוק והרחבה שלו.
  7. טיפ נוסף שימו לב אם אתם משקיעים יותר מדיי אנרגיה – עלינו להרגיש בהרמוניה עם הדבר אותו אנו ממגנטים, במידה ואנו רוצים סכום כסף גדול בהרבה ממה שיש לנו כעת התחילו לדמיין את עצמכם עם סכומים גדולים יותר ממה שיש לכם כעת בהדרגה, ראו מה הדבר מחולל בגוף היכן הקושי קיים ושחררו אותו.

תרגיל: חשבו על הגבר שבחרתם למגנט והיו מדויקים ככל שניתן, חושו את הדבר המבוקש ועשה אותו ממשי ככל שניתן, דמיינו שיש בתוכם מקור כוח שמחולל אנרגיה הרגישו סליל בבטן הגדל את הסליל בגודל הנראה לך המתאים למשוך אליך את הדבר, ראה מיתר יוצא מגופך ומושך אליך את הדבר, בזמן זה דמיין את האירועים שצריכים להתרחש כדי שהדבר יקרה.

תמונות של הציירת דורית שלו פריד בהשראת הטבע- שהוא  יצירת האמנות של אלוהים.ולכן בהשראתו היא מציירת העבודות שהן סוג של אבסטרקט ולא ציורי נוף מדוייקים. הציורים חופשיים, אופטימים, מתוך זיכרון נעים, המשקף את הרגשתה בימים אלו  שבהם נכפה עלינו הסגר והשקט פינה מקום להשראה המבורכת  וההשראה מקבלת מקום להיכנס בו.  מלאת תקווה לימים טובים.כל היצירות עומדות להשכרה שנתית ולרכישה באמצעות פרויקט התמיכה באומנים ישראליים נויה -אומנות ישראלית   www.noyart.co.il

0 0 votes
דירוג הכתבה

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x