הצרות משפיעות פחות על בני אדם מאשר המחשבות על מצבם. ז'אק שארדון

כשמדברים על קורונה מדברים על לחץ, בלבול, אי ודאות, פחד ועוד כל הרגשות האלה משפיעות על מערכת החיסון, ולא לטובה!

אז כיצד בכל זאת נשמור על אווירה קצת יותר רגועה – לשחרר! לשחרר שליטה ממה שלא בשליטתכם ולמצוא מה כן אתם יכולים לשלוט בו.

אנו יכולים לשלוט בתגובות שלנו, אנו יכולים לשלוט במה נתעסק בו בזמן הקרוב: לשמוע כל היום חדשות – מלחיץ אך אם נקטין את זמן ההיחשפות למדיות החברתיות ונגדיל יצירתיות, צחוק, תחביב אהוב כתיבה של תוכן חיובי ועשייה חיובי – כבר נרגיש הרבה יותר טוב וכך גם מערכת החיסון תתחזק.

כמו כן, את מערכת החיסון חשוב לחזק גם באמצעות מוצרי מזון שחשוב לצרוך במיוחד כשאנחנו בבית והרגלי האכילה שלנו השתנו. חשוב לשמור על תזונה מאוזנת ולהוסיף מוצרים שיש להם ערך תזונתי כזה שמסייע למערכת החיסונית כמו ספירולינה טרייה שמכילה כמות גדולה מאוד של נוגדי חמצון שעוזרים מאוד למנוע הידבקות בנגיפים ובמחלות ובהקלה גדולה על תסמינים שלהם. חוץ מזה לא יזיק לקחת גם חיזוקית של הדס, רגיעון פרחי באך ועוד.

התמונה של האומנית ענת שטיינדלר שמציגה בתערוכה אנשהו שתיפתח ב 4-4-2020 בגלריה אורטורה. מועצה אזורית עמק חפר המונה 44 ישובים החליטה לפתוח מרכז לאומנים ועצבים ובו גלריה חדשה שתיתן במה לאומנים המקומיים בשם אורטורה. שמה של התערוכה הראשונה שמציגה הגלריה הוא " אנשהו" שאוצר אמיר שפט. והיא מחברת את הדרך הלא נודעת שאמן עושה מתחילתה של היצירה ועד לסופה. הקשר בין העבודות הוא העובדה שכל האמנים חולקים את אותו אזור מגורים.

תגיות

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close
WhatsApp chat